Zapisy partii.
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Ogłoszenia

#1: Zapisy partii. Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 3:59 pm
    ----
Poszukuje zbiorow zapisow partii znanych goistow. Posiadam:
- Yamashita Keigo
- Takemiya
- Shusaku
- o tytul Meijin
- o tytul Tengen
- o tytul Honinbo

#2:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 4:14 pm
    ----
kliknij na linki tam znajdziesz link do wielu zbiorow

#3:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 4:30 pm
    ----
Dominik wrote:
kliknij na linki tam znajdziesz link do wielu zbiorow

Wiem - szperalem tam i sobie posciagam. Pytanie zadalem bo moze ktos ma jakies inne?

#4:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 8:05 pm
    ----
Jeśli ktoś ma, proszę o dodanie do linków.

#5:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 12:40 pm
    ----
Ja mam zbior 2000 gier Go Seigena, czesciowo skomentowanych, w formacie .go, wyciagnietych z gogoda. Mozna to przeformatowac na sgfy i gdzies wrzucic, ale nie wiem jak sie ma sprawa z prawami autorskimi. Do tego podobna ilosc gier Cho Chi Kuna.

#6:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 4:02 pm
    ----
dede wrote:
Ja mam zbior 2000 gier Go Seigena, czesciowo skomentowanych, w formacie .go, wyciagnietych z gogoda. Mozna to przeformatowac na sgfy i gdzies wrzucic, ale nie wiem jak sie ma sprawa z prawami autorskimi. Do tego podobna ilosc gier Cho Chi Kuna.

Jesli chodzi o prawa autorskie to w pliku powinien byc gdzies tekst o rzeczonych. Poza tym prawa autorskie partii naleza do kogo? Grajacych? Notujacych?

#7:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 2:59 pm
    ----
Gry Go Seigena bardzo by sie przydaly... on ma podobno bardzo ciekawy styl gry. Dede... postaraj sie prosze i wrzuc to na serwer Uśmiech

#8:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:12 pm
    ----
Ta, jasne, "analizowac gry Go Seigena znaczy miec za duzo czasu" :}

#9:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 7:19 pm
    ----
wakacje ida, wakacje, nie dajmy odpoczac moozgowinom... dede jako rektor/tengen powinien dbac o rozwooj goistoow Uśmiech

#10:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 10:36 pm
    ----
nie mowie o analizie gry, pomysle nad tym jak bede mial dana Puszczający oczko chodzi mi raczej o uczenie sie jego zagran, zapamietywanie ksztaltow ou jeee ! Uśmiech

#11:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 10:45 am
    ----
Radziol wrote:
Gry Go Seigena bardzo by sie przydaly... on ma podobno bardzo ciekawy styl gry.

O ile mnie pamiec nie myli na stronie WINGS Go Club jest do sciagniecia ksiazka za darmo w formacie pdf pod tytulem "Go on Go" ze skomentowanymi partiami Go Seigena

#12:  Autor: kysSkąd jesteś: Gdynia PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 5:13 pm
    ----
proponuje looknac na www.gobase.org;
moze nie ma sensu sciagac wszystkiego co jest;
mozna online zrobic wiele ciekawych wyszukiwan;

#13:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 8:18 pm
    ----
kys wrote:
proponuje looknac na www.gobase.org;
moze nie ma sensu sciagac wszystkiego co jest;
mozna online zrobic wiele ciekawych wyszukiwan;

Bylem - koszmarnie sie sciaga. Standardowo komunikaty o przekroczeniu czasu. Tylko u mnie tak jest czy nie tylko?

#14:  Autor: UukSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 9:05 pm
    ----
U mnie błyskawicznie, choć łącze mam dość słabe - przeciętna szybkość ściągania czegokolwiek 7,5 kb/s. Może trafiłeś na zły dzień (problemy z czyimś serwerem) ?

#15:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 9:22 pm
    ----
y0shua wrote:
O ile mnie pamiec nie myli na stronie WINGS Go Club jest do sciagniecia ksiazka za darmo w formacie pdf pod tytulem "Go on Go" ze skomentowanymi partiami Go Seigena

Zgadza sie. Tyle, ze albo plik jest pusty albo uszkodzony - komus udalo sie to sciagnac?



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2