Mój avatar się nie pojawia!
-> Bugi

#1: Mój avatar się nie pojawia! Autor: lukaszSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn list 12, 2006 3:26 pm
    ----
Witam!

Jesetem nowy (Nobi) Puszczający oczko na forum. Zauważyłem, że mój avatar się nie poajwia na forum. Wiem, że podobny problem miał Xellos, ale czytałem ten temat i ja właśnie wybieram avatar z galerii.
Niestety nie pojawia się on na forum, pomimo że jest widoczny w "profilu publicznym". Co gorsza znika on czasem też z tego profilu i muszę dodwać go od nowa.
Myślę, że nikt poza administratorami w tej sytuacji mi chyba nie pomoże. Ale jeśli jest jakiś magik komputerowy ;), który zna rozwiązanie, to będę wdzięczny.

Pozdrawiam!

#2: Re: Mój avatar się nie pojawia! Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn list 12, 2006 3:43 pm
    ----
daj znac na PM ktory konkretnie avatar tobie ustawic a zrobie to z panelu administracyjnego.

#3: Re: Mój avatar się nie pojawia! Autor: lukaszSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn list 13, 2006 11:41 am
    ----
Dzięki benerit za chęci. Ale jak widać mój avatar już się pojawił. Może miałem poprostu pecha ;). Dziś ustawiłem go jeszcze raz i już działa :D.

Przepraszam za zamieszenie,

Pozdrawiam!



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1