Wiadomości prywatne
-> Bugi

#1: Wiadomości prywatne Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz list 16, 2006 1:49 am
    ----
Na stronie głównej, przy wiadomościach prywatnych, mam info "Nowych 1".
Jednak jak wejdę już do skrzynki odbiorczej to nie ma widocznych żadnych nowych wiadomości Smutny A faktycznie jednej się spodziewałem.

Dodatkowo, jakoś przed dwoma dniami wysyłałem jedną wiadomośc prywatną, i nie jest ona widoczna w menu "wysłane".

Pozdrawiam

#2: Re: Wiadomości prywatne Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz list 16, 2006 3:25 am
    ----
Tabele ze starej bazy danych nie były w pełni kompatybilne z nową (tak jak w przypadku daty przyłaczenia). Najlepiej jest wysłać jeszcze raz wiadomość.

Pozdrawiam M.M

#3: Re: Wiadomości prywatne Autor: lukaszSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb list 18, 2006 6:01 pm
    ----
Silk chyba wysłał do mnie tę wiadomość, gdyż właśnie od niego otrzymałem takową. Nie mogę jej jednak odczytać - wyskakuje jakiś błąd bazy danych. W wiadomości tej brakuje też tematu i są problemy z datą (brakuje miesiąca - jak zresztą na całym forum).
Silk, spróbuj może jeszcze raz wysłać tę wiadomość (jeśli rzeczywiście do mnie ją wysyłałeś).

Pozdrawiam!

#4: Re: Wiadomości prywatne Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn list 19, 2006 8:43 pm
    ----
Mam nadzieję że już jest oki.

Pozdrawiam Mandos

#5: Re: Wiadomości prywatne Autor: lukaszSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn list 20, 2006 11:37 am
    ----
Odbieranie działa bez problemów. Dzięki!

Teraz jednak nie mogę wysyłać wiadomości. Wyskakuje błąd następującej treści:

A error occured while processing this page.
Please report the following error to the owner of this website.



Line : 197
File : emailer.php
Błąd ogólny
Failed sending email :: SMTP :: Message could not be sent.

Mailer Error: Błąd SMTP: Nie udało się wysłać do następujących odbiorców: silk @ boktor.net


Pozdrawiam!



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1