Projekt nowego turnieju
-> Turnieje i Liga

#1: Projekt nowego turnieju Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 5:17 pm
    ----
Chcialbym zeby powstal turniej o tytul Prymusa IAG. Wstepny opis zasad: pierwszy zdobywca tytulu bylby wyloniony systemem pucharowym, przy czym final bylby do 3 wygranych. W nastepnej edycji turnieju (tez o systemie pucharowym z finalem do 3 wygranych) aktualny Prymus nie bralby udzialu. Zamiast tego turniej wylanialby pretendenta, ktory gralby o tytul z aktualnym Prymusem, tez do 3 wygranych. System jest wzorowany na sposobach wylaniania tytulow wsrod prosow w Japonii. Czekam na wszelkie uwagi. Oczywiscie musi sie tez znalezc osoba ktora moglaby to poprowadzic.

#2:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 5:49 pm
    ----
Znakomity pomysl. Tylko moze nie prymus :] Zle mi sie jakos kojarzy. Moze Mejin IAG ?? Moznaby by bylo tez podzielic taki turniej na grupy np do 15k i powyzej 15k ??

#3: Re: Projekt nowego turnieju Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 7:52 pm
    ----
dede wrote:
Chcialbym zeby powstal turniej o tytul Prymusa IAG. Wstepny opis zasad: pierwszy zdobywca tytulu bylby wyloniony systemem pucharowym, przy czym final bylby do 3 wygranych. W nastepnej edycji turnieju (tez o systemie pucharowym z finalem do 3 wygranych) aktualny Prymus nie bralby udzialu. Zamiast tego turniej wylanialby pretendenta, ktory gralby o tytul z aktualnym Prymusem, tez do 3 wygranych. System jest wzorowany na sposobach wylaniania tytulow wsrod prosow w Japonii. Czekam na wszelkie uwagi. Oczywiscie musi sie tez znalezc osoba ktora moglaby to poprowadzic.

Byle, jak juz ktos pisal, nie prymus - zle sie kojarzy ;P. Moze zamiast prymusa niech bedzie 'sensho' (z jap zwyciestwo)? I moze zwyciezcow kazdego z turniejow obdarzac jakims tytulem? Np w lidze 'tatsujin' (z jap mistrz) a w szkole 'washi' (z jap orzel) - zeby nie powtarzac tytulow japonskich?

#4:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 8:16 pm
    ----
No, nawet toto ciekawe, tylko przydaloby sie kilka takich turniejow dla poszczegolnych kategorii - np w turnieju o Honinbou IAG braliby udzial tylko Ci 1-5k, z kolei o Ouze IAG od 20 do 15. Co Wy na to?

#5:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 4:34 pm
    ----
ja uwazam ze pierwszy pomysl najlepszy to ma bys o IAG a nie jakies kategorie ? Puszczający oczko

#6:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 4:36 pm
    ----
Jak kto woli, kwestie wyboru pozostawmy znaczniejszym od nas osobom :}

#7:  Autor: DamianSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 7:21 pm
    ----
Ja moge poprowadzic taki turniej

#8:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 10:49 pm
    ----
Mysle ze z powodu zblizajacego sie lata juz nie warto teraz startowac tego turnieju. Zabierzemy sie za to jesienia.

#9:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:07 pm
    ----
Dzieki mistrzu. Chociaz lepiej juz przedtem skonczyc, w koncu Letnia Szkola czeka.. :}

#10:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 7:17 pm
    ----
hm....to w wakacje posucha turniejowa ma byc?

#11:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 7:44 pm
    ----
A ja wiem, jak to bedzie. Dede wyjasnic musi. I dlaczego nikt nie wpisuje w temacie akademia.go.art.pl/ind...a178b7c705 , ze pojedzie do Tucholi? :}

#12:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 1:52 am
    ----
Chcialbym zrobic jakas forme wakacji w lipcu i sierpniu. Wiekszosc ludzi w tym czasie gdzies wyjezdza, a prowadzacy w tym i ja tez potrzebuja odpoczynku. Poza tym bedzie Letnia Szkola w Tucholi. Jesli jednak bedzie ktos chetny do pracy w lato to nie ma problemu - jakis turniej mozna zrobic.

#13:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb paźdź 18, 2003 1:29 pm
    ----
Wakacje minęły, może warto wrócić do tego pomysłu. Jakby co, ja mogę administrować turniej. Trzeba się zastanowić jeszcze nad nazwą tytułu. Pomysły możnaby wrzucać tutaj. Potem się zrobi ankietkę i coś wybierze. Myślę, że walka o tytuł może uatrakcyjnić jakoś rozgrywki i zwiększyć frekwencję.

#14:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Sb paźdź 18, 2003 2:03 pm
    ----
Na razie nie przewiduje organizacji zadnego nowego turnieju. Poki co nie korzystacie nawet z tego co jest.



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1