Liga
-> Forum ogólne

#1: Liga Autor: kelahcim PisanieNadesłano: Pn stycz 22, 2007 11:15 pm
    ----
Witam,

mam pytanie. W tym momencie sa dwie otwarte grupy, ktore po polaczeniu moglyby stanowic grupe, ktora moze przystapic do rozgrywek. Chodzi o grupy I i J.

Czy istnieje mozliwosc ich polaczenia?

#2: Re: Liga Autor: MichalSzSkąd jesteś: Częstochowa PisanieNadesłano: Pn stycz 22, 2007 11:51 pm
    ----
MirkoT - wydaje mi sie ze to twoj administratora - jest to zrobione tak zeby zawszebyla jakas grupa otwarta . moze system zleby zniusl jak by wszytkie grupy byływypelnione wiec jest tak zrobione ze zawsze jest 1 otwarta gruba w ktorej jest tylko MirkoT

niejestem odpoweidzialny do udzielnia infotmacji natemat dzialania silnika tego systemu . to tylko takie moje male spostrzezenia:)

#3: Re: Liga Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Wt stycz 23, 2007 3:44 pm
    ----
to ja odpowiem - jest bug :> Teoretycznie powinna zostać automatycznie stworzona grupa jeżeli ktoś się zgłasza ale jej nie ma Puszczający oczko Niestety coś się waliło - nie pamiętam co Puszczający oczko Obejście znalazł MirkoT - właśnie takie, że zawsze jest jedna dodatkowa grupa

#4: Re: Liga Autor: kelahcim PisanieNadesłano: Wt stycz 23, 2007 4:57 pm
    ----
OK

W takim razie czekamy dalej Uśmiech

#5: Re: Liga Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt stycz 23, 2007 8:36 pm
    ----
Dobrze jest Uśmiech taki "bug" to nie bug - cieszcie sie że wszystko działa Uśmiech a nie tu narzekania... ;p



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1