Gdzie lubicie grac ??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#1: Gdzie lubicie grac ?? Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 12:17 pm
    ----
Zastanawialem sie ktore miejsce w internecie przyciaga najwiecej ludzi ?? Ja osobiscie gram w zasadzie na zmiane na aurorze z kgs'em.
Atmosfera na kurniku raczej mi nie pasuje, a na inne serwery typu nngs jakos nie zagladalem (moze i blad :]) Wiec powiedzcie co sadzicie o miejscach do grania w necie (interfejsach, ludziach tam przebywajacych itp)

#2:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 12:35 pm
    ----
Ja lubie aurore bo przynajmniej wiem z kim gram, nie tak jak na kurniku. Grywam jeszcze na Kgs'ie i wingu.

#3:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 1:24 pm
    ----
E tam, kgs roxuje Drwiący
A tak wlasciwie, to zaczynalem grac na zone.com.. Ciekawe, ze nikt nie zna tej strony, bardzo ladny interface, duzo silnych graczy, choc tez i slabi..

#4:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 4:30 pm
    ----
oczywiscie ze aurora Fajny

#5:  Autor: mazuperSkąd jesteś: Bytom PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 5:40 pm
    ----
Ja lubie grać na aurorze choć czasami pustawo tam jest ale super gra się na lgs polecam.

#6:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 5:59 pm
    ----
przydal by sie jeszcze WING

#7:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 7:53 pm
    ----
Zaglosowalem na Dashn, bo tam gram ostatnio najwiecej. Aurora jest ciasna, ale wlasna; Kurnik jaki jest kazdy widzi (choc rozegranie duzej liczby partii na planszy 9x9 niesamowicie podnosi sile słabszych graczy), na KGS trudno czasem spotkać kogoś, kto chce grać na rozsądnych warunkach (a więc nie na 4 min. na 40 ruchów).

#8:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb May 10, 2003 11:10 pm
    ----
Na kgs mozesz mnie czesto spotkac. Gwarantuje, ze moje warunki co do czasu beda rozsadne (ale tyczace sie handicapu juz nie :})

#9:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 1:31 pm
    ----
heh...a ja np. na wing zalogować się nie mogę Zakłopotany a na KGS ne i/lub java mi wariuje...
auro rulz ^_^ (żeby jeszcze tylko po rankingowych serw nie siadał Zakłopotany )

#10:  Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 4:19 pm
    ----
Nikt nie lubi kurnika ho ho ho ho ciekawe dlaczego wszyscy tam siedza ;P
Jasne ze moj dom to aurora, ale w kurniku poznalam go i mam do niego slabosc pozatym ten kawiarniany klimat... na KGSie mam takie lagi ze normalna gra zamienia sie w maraton i zastanawiam sie co mi sie szybciej skonczy lag czy cierpliwosc, za to najmilszych przeciwnikow spotkalam na odkrytym niedawno Dashu Bardzo szczęśliwy dlatego tez nie zaglosuje bo jak ten osiolek nie potrafie wybrac pomiedzy owsem sianem a zielona trawka Puszczający oczko

#11:  Autor: BlackOmenSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 12:42 am
    ----
Logika ze ja gram praktycznie ciagle na KGS Bardzo szczęśliwy Y0shi moze potwierdzic ne? Rozsierdzony jakos anjbardziej KGS mie sie poodoba a na aurorze jest malo ludzi z poziomami kolo 23k Puszczający oczko

#12:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 11:41 am
    ----
aktualnie jest duzo osob z sila 25-20kyu kiedys byly tylko 3 Bardzo szczęśliwy

#13:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:06 pm
    ----
Mimo wszystko w porownaniu do kgs, to ilosc ludzi jest naprawde mierna..

#14:  Autor: BlackOmenSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 12:03 am
    ----
niom a trza jakos zdobywac te doswiadczenie, prawda? I Teaching na KGS`ie jest swietny Uśmiech no i jest Polish Room Bardzo szczęśliwy

#15:  Autor: kysSkąd jesteś: Gdynia PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 11:52 am
    ----
Najczesciej gram w kurniku i na aurorze, bo mam wtedy znosne lagi. KGS lubie ale nie moge grac z powodu strasznych lagow. Jak chce grac na duzej to wybieram aurore, a jak mam malo czasu to wole kurnik, bo tylko tam znajduje chetnych na 9x9. Ludzie lubia kurnik chyba z powodu anonimowosci.

kys



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2, 3  Następny  :| |:
Strona 1 z 3