Gdzie lubicie grac ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  :| |:
-> Forum ogólne

#31:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Cz sierp 21, 2003 12:48 am
    ----
ja grywam na kurniku. przyjemna atmosfera. troche znajomych (takze z innych serwerow). tam zaczynalem.

probowalem tez na kgs ale troche mialem lagi i sobie dalem spokuj

#32:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn sierp 31, 2003 2:33 pm
    ----
Ja zaczynalem na kurniku, choc kiedys, dawno temu mialem krotki epizod na cronixie, ale wtedy to ja w kropki gralem. Dopiero jak zamkneli kropki to sie pojawilem na kurniku i namietnie katowalem 9x9. Potem byly pierwsze kroki na 13 no i wreszcie zaczalem cos probowac na duzej planszy. Obecnie staram sie grac tylko na 19 i najczesniej na KGS. Na kurniku mi sie nie podoba przede wszystkim interfejs, na 19 nic nei widac, naciapane strasznie i niewyrazne wszystko jest. Niestety na KGS mam duze lagi, przez co czesto mnie wywala i mam wiele niedokonczonych partii.

#33:  Autor: XellosikSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Cz paźdź 16, 2003 10:37 pm
    ----
Ja tam gram sobie na kurniku !!! I nie obchodzi mnie co inni o tym mysla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KURNIK JEST FAJNY bo duzo ludzi na planszy 9x9 chetnych !!! jak sie podszkole do Zagram na jakims serverze
I WTEDY ZOBACZYMY ! Wesoły Rozsierdzony Fajny

#34:  Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Cz paźdź 16, 2003 11:00 pm
    ----
Ja tam wiekszosc czasu na kgsie przesiaduje;) Najwiecej ludzi tam jest i sa 'najbardziej towarzyscy' Bardzo szczęśliwy Tak chociaz mi sie wydaje, ale czesto sobie jeszcze z kims z kim gram pogadam po grze i wogole:)
Ale jak chce pograc, pocwiczyc to ide na IGS i Dashn. A tak wogole to Dashn jest super:) Nawet z 1p tam mi sie udalo zagrac.. i to nie, ze go prosilem, tylko sam mi zaproponowal:)



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  :| |:
Strona 3 z 3