Wasza twórczość. Czyli wiersze, wierszyki, opowiadania....
-> Rozrywka

#1: Wasza twórczość. Czyli wiersze, wierszyki, opowiadania.... Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn lut 11, 2007 8:24 pm
    ----
Hej,


Jako że na serwerze KGS dość czesto jestem świadkiem kiedy grono osób "tworzy" świetne wiersze, wierszyki, sentencje, itp...
Dlatego chciałbym, aby ta Wasza goistyczna twórczość i opinie nie ginęły bezpowrotnie.
Każdy kto chciałby sie podzielić z innymi użytkownikami moze umieszczać tutaj swoje przemyślenia...


Ostatnio zmienił(a) Kamyk dnia Śr lut 14, 2007 5:02 am, w całości zmieniany 1 raz

#2: Re: Wasza twórczość. Czyli wiersze, wierszyki, opowiadani Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr lut 14, 2007 4:39 am
    ----
8-9.02.2007





Umieram...

[19:57]

Umieram. w cierpieniach umiera ma dusza
nie wiem co począć nikogo to nie rusza
ide przed siebie jeszcze wolno drepcze
niedługo zakończe swój żywot waleczny

[19:59]
Umieram. pewnie nikogo to nie zdziwi
nikt nie przyjdzie popatrzeć jak chowają żywi
i wstąpie do ciemnych ziemi czeluści
Już stamtąd brak powrotu nikt mnie nie wypuści


[4:59]
Umieram. jeszcze będąc całkiem żywy
jaki powód tego żem tak nieszczęśliwy?
Sam nie wiem dlaczego tak jest że tak sie dzieje
może zostały pogrzebane wszystkie nadzieje ?

[5:13]
umieram


Ostatnio zmienił(a) Kamyk dnia Śr lut 14, 2007 4:55 am, w całości zmieniany 1 raz

#3: Re: Wasza twórczość. Czyli wiersze, wierszyki, opowiadani Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr lut 14, 2007 4:54 am
    ----
14.02.2007
Myśli...


W miłości trzeba być cierpliwym...
ja tej cierpliwości ciągle się ucze.

Kochać to coś wiecej niż lubić, zakochać to coś wiecej niż zauroczyć, problem w tym jak bardzo jest sie zauroczonym i jak bardzo sie kogoś lubi, nigdy nie wiadomo gdzie jest ta cieńka granica...

#4: Re: Wasza twórczość. Czyli wiersze, wierszyki, opowiadania.... Autor: SmutekSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Sb lut 17, 2007 5:48 am
    ----
mrok cierpienia

kolorami nicości namaluję zapach stłuczonej szklanki,
wspomnienie rozgryzionego ziarnka gorczycy.

zimnym wiatrem namaluję bezsenne noce,
rzeczywistość pląsającą w oparach absurdu.

złudzeniami namaluję ślady łez,
smutek wśród deszczu zniszczonych marzeń.

#5: Re: Wasza twórczość. Czyli wiersze, wierszyki, opowiadania.... Autor: Sai1988Skąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Pn marca 02, 2008 9:51 pm
    ----
Zglaszajmy tez galerie ze sztuka swoja ja mam swoja na deviancie.
baniak9.deviantart.com/



-> Rozrywka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1