zapisy parti , problemow - do drukowania - szukam
-> Nauka

#1: zapisy parti , problemow - do drukowania - szukam Autor: MichalSzSkąd jesteś: Częstochowa PisanieNadesłano: Cz lut 22, 2007 6:19 pm
    ----
jak w temacie macie jakies ciekawe partie ( dla poczatkujacego gracza jakim jestem) lub problemy?
niechodzi mi o zapis sgf tylko ocos co mozna sobie wydrukowac i spokojnie zdala od komputera rozkładać.
a moze da sie to jakos wyciagac z gier sgf??


z gory dzienki za pomoc

#2: Re: zapisy parti , problemow - do drukowania - szukam Autor: salmonSkąd jesteś: Bielsko-Biała PisanieNadesłano: Cz lut 22, 2007 8:32 pm
    ----
go.art.pl/publikacje/problemy.php

#3: Re: zapisy parti , problemow - do drukowania - szukam Autor: MichalSzSkąd jesteś: Częstochowa PisanieNadesłano: Pt lut 23, 2007 12:44 am
    ----
super to pare problemikow juz mam


a jakeis ciekawsze partie?:)

#4: Re: zapisy parti , problemow - do drukowania - szukam Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pt lut 23, 2007 1:04 am
    ----
na stronach gobase.org oraz www.go4go.net/v2/ istnieje możliwość wydrukowania partii zawodowców, z tego co się orientuję taka opcja dostępna jest również w niektórych przeglądarkach sgf. Niestety jestem po reinstalacji i nie potrafię Ci powiedzieć w których, najprawdopodobniej w Drago jest.

#5: Re: zapisy parti , problemow - do drukowania - szukam Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt lut 23, 2007 9:18 am
    ----
Jeśli chodzi o robienie diagramów z sgf-ów, to dyskusja była tutaj



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1