Statystyki
-> Bugi

#1: Statystyki Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Cz lut 22, 2007 10:14 pm
    ----
Wydawało mi się, że akademia kiedyś udostępniała statystyki: liczba wejść z rozbiciem na dni, tygodnie, miesiące, jakimi systemami userzy dysponują. Mam rację, że mi się wydawało czy coś takiego faktycznie było?

#2: Re: Statystyki Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pt lut 23, 2007 12:44 am
    ----
Było, doszedłem do wniosku że to niepotrzebny bajer. Oczywiscie jak zalejecie mnie petycjami o ponowne udostępnienie tych statystyk to na pewno tak się stanie Uśmiech

#3: Re: Statystyki Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pt lut 23, 2007 12:49 am
    ----
Oki. Tylko powiedz ile mam postów napisać byś się poczuł zalanym ;P.

#4: Re: Statystyki Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pt lut 23, 2007 2:59 am
    ----
akademia.go.art.pl/ind...Statistics

proszę. Nie ma w menu po lewej. Tylko dla wtajemniczonych ;).

#5: Re: Statystyki Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pt lut 23, 2007 10:27 am
    ----
Jak widać statystyki było ostatnio restartowane.
Co kilka miesięcy publikuję wykaz statystyczny ze stat4u jest w temacie
Tutaj

#6: Re: Statystyki Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pt lut 23, 2007 2:30 pm
    ----
Dzięki. Aczkolwiek zaszokowała mnie liczba botów.

#7: Re: Statystyki Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Sb lut 24, 2007 10:29 am
    ----
johnkelly wrote:
Dzięki. Aczkolwiek zaszokowała mnie liczba botów.

Zle analizujesz te statysytki. One sprawdzają wszystkie kliknięcia. Wchodząc na akademię sprawdzasz 3-4 podstrony. Bot wchodząc sprawdza każdą! W razultacie jeden bot generuje kilkaset wejść, a nawet więcej.

Ja statysykom tym nie ufam. Stat4u pokazuje bardziej realne wartości



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1