The Go Master
-> Forum ogólne

#1: The Go Master Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Pn czerw 11, 2007 11:02 pm
    ----
youtube.com/watch?v=_9I1eY7abKA
Zapowiada się ładnie:)


Ostatnio zmienił(a) fan dnia Śr czerw 13, 2007 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

#2: Re: The Go Masters Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt czerw 12, 2007 5:50 pm
    ----
Ciekawe który goista został pierwowzorem tytułowego mistrza, Go Seigen ?

Film zapowiada się wyjątko interesująco i wreszcie nasza gra w "kuli" zostanie doceniona.

#3: Re: The Go Masters Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Śr czerw 13, 2007 9:30 am
    ----
wg imdb.com -> imdb.com/title/tt0439885/ film jest z 2006 roku. Więc się zastanawiam czy film ten już ujrzał światło dzienne..

#4: Re: The Go Masters Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Śr czerw 13, 2007 12:46 pm
    ----
Z tego co wiem to Go Seigen pierwowzorem był w filmie "The Go Masters" - tym razem film jest dokładnie o nim. Yosz, zależy co masz na myśli pisząc "ujrzał światło dzienne":)

#5: Re: The Go Masters Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Śr czerw 13, 2007 1:14 pm
    ----
Film łatwo odszukać na necie... są nawet wersje z angielskimi napisami.

#6: Re: The Go Masters Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Śr czerw 13, 2007 3:41 pm
    ----
Niestety tylko ten starszy (1982) - nowego na razie nie widać:(

poprawka w tytule tematu - sam się już mylę w nich;)

#7: Re: The Go Master Autor: BartoshSkąd jesteś: abc PisanieNadesłano: Śr czerw 13, 2007 3:53 pm
    ----
wiem mozna ktos skad mozna sciagnac ten nowy film? moshe jakis lynk?

#8: Re: The Go Master Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Cz czerw 14, 2007 9:25 am
    ----
no właśnie The Go Masters (1982) != The Go Master (2006) Uśmiech

#9: Re: The Go Master Autor: pdevf1Skąd jesteś: Świnoujście PisanieNadesłano: Pn sierp 06, 2007 2:23 pm
    ----
Właśnie obejżałem, naprawde cudowny film. Gorąco polecam.

#10: Re: The Go Masters Autor: enigm4Skąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pn paźdź 27, 2008 1:04 pm
    ----
benerit wrote:
Film łatwo odszukać na necie... są nawet wersje z angielskimi napisami.

No właśnie szkoda, że nigdzie nie da się znaleźć PL napisów. Tak malo jest filmów o Go, że myślę, że warto byłoby (myśląc o innych) kiedyś przetłumaczyć napisy też na PL.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1