Hikaru no GO
-> Manga & Anime

#1: Hikaru no GO Autor: Vis_MaiorSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 4:21 pm
    ----
czy mogl by ktos podac link do stronki z ktorej mozna sciagnac anime Hikaru no GO

#2:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:11 pm
    ----
a.scarywater.net/hng/

#3:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 6:19 pm
    ----
Jak ktoś (jak ja Puszczający oczko ) woli ftp'a :

ftp.hikago.flirble.org/

#4:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 6:33 pm
    ----
A kiedys dzialalo tez Hikago.easynet.de/ftp1/pub/Hikaru/ ...
No i mozna tez z DC'ka zasysac, ne?

#5:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Śr czerw 18, 2003 5:05 pm
    ----
Tak, no i oczywiscie de best of de best, czyli kazaa dziala w tym wypadku ...
Na Kaziee znajdziecie caly komplet(:

#6:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Śr czerw 25, 2003 6:12 pm
    ----
poniewaz toriyamaworld.com zabralo wszystkie rozdzialy HnG w zwiazku z licencja by america Płaczący lub bardzo smutny .... czy ktos byl na tyle szybki i zdazyl sciagnac 3 ostatnie ktoore rzucili na strone? Przewracający oczami

#7:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Śr czerw 25, 2003 7:25 pm
    ----
Znaczy sie ktore? Ja osobiscie mam do 156

#8:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Śr czerw 25, 2003 7:26 pm
    ----
157, 158, 159... Płaczący lub bardzo smutny

#9:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Śr czerw 25, 2003 7:47 pm
    ----
Oj to faktycznie szkoda.. No coz, nadal mamy hngo.net

#10:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr czerw 25, 2003 9:01 pm
    ----
Kto chce te 3 rozdzialy, niech sie zglosi na priv, to wystawie. Fajne są Bardzo szczęśliwy

[edit]
wrzuciłem na silk.poznan.telbank.pl/hikaru/
przez jakiś czas poleżą
[/edit]

#11:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr lip 09, 2003 11:31 am
    ----
Uzywalem ftp.hikago.flirble.org/pub/Hikaru/ dopóki nie zaczelo marudzic o haslo. Zna ktoś może? Próbowałem wpisac e-mail, "manga", "anime" i inwencja mi sie skończyła...

#12:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz lip 10, 2003 2:09 am
    ----
ZTCW to ftp ten został zamknięty, z powodu wykupienia licencji na HnG w stanach.
Ostatnie dwa odcinki anime można ściągnać z bittorrenta.
[Jutro moge dolepic tu link, bo teraz nie pamietam]

#13: Re: Hikaru no GO Autor: Tamashi PisanieNadesłano: Pn lut 06, 2006 4:29 am
    ----
212.134.1.34/pub/Hikar..._Go_01.avi
Link wkleić do FlashGeta i czekać aż połączy (na raz może ściągać tylko 10 osób). Żeby ściągnąć drugi odcinek wystarczy wpisać 02, 03 itd... :]. Wiem, że któreś epki są połączone ale nie za bardzo pamiętam które i może być problem ze ściągnięciem xP. W każdym razie wtedy trzeba wpisać XX-XX (XX to numer epka). Od 40 odcinka zmienia się grupa subująca i url też nieco uległo zmianie
212.134.1.34/pub/Hikar..._Go_40.avi

I jeszcze coś: Nie ma epka 19 (okazuje się, że jest to pierwszy odcinek) i dziesięciu ostatnich. Ale myślę, że i tak nie jest źle ^^. Ja sobie resztę uzupełniłem z torrentów xD.

#14: Re: Hikaru no GO Autor: FumoffuSkąd jesteś: Mallow PisanieNadesłano: Pt lut 24, 2006 8:53 pm
    ----
Witam wszystkich Drwiący Od jakiś 6 miesięcy interesuje się GO, ale to jakoś czasu nie mam to nie mam, z kim grać itd…..

Ostatnio chciałem sobie zassać anime Hikaru no GO, ale wielkość pliku mnie trochę przeraża 15 GB to ja nawet tyle wolnego nie mam.

Czy byłby ktoś zainteresowany fanowski wymiana przez pocztę, mam w swojej kolekcji anime ponad 100 tytułów anime.

Kontakt na emaila lub PW

#15: Re: Hikaru no GO Autor: Sai1988Skąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Wt marca 28, 2006 7:25 am
    ----
Ja mam całą serię Hikaru i jakieś 27 tomów po polsku na płytach.
Jak kto chce to proszę o kontakt na gg (2216242)albo maila.
Na gg pisać nawet jak niedostępny.



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1