Zgłoszenie
-> Turnieje i Liga

#1: Zgłoszenie Autor: fdafadfSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Śr lip 04, 2007 12:07 am
    ----
Proszę o zapisanie mnie do ligii IAG.

Paweł Stepnowski
login IAG: fdafadf
login KGS: fdafadf

#2: Re: Zgłoszenie Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pt lip 06, 2007 10:11 am
    ----
raz: liga na czas wakacji jest wstrzymana
dwa: sam możesz się zapisać do ligi. Jest taki link 'Zgłoś mój udział'

#3: Re: Zgłoszenie Autor: Darrit PisanieNadesłano: Pt list 09, 2007 4:50 pm
    ----
Czy żeby zgłosić mój udział w lidze, muszę mieć na KGS taki sam nick?

#4: Re: Zgłoszenie Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Pn list 12, 2007 12:34 pm
    ----
Z tego co pamiętam to nie. Kiedy się zapiszesz do ligi, będziesz mógł w profilu wpisać nicki których używasz.

#5: Re: Zgłoszenie Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Sb list 17, 2007 12:43 pm
    ----
Darrriusz wrote:
Czy żeby zgłosić mój udział w lidze, muszę mieć na KGS taki sam nick?
No właśnie, jak to jest, bo ktoś mnie pytał, czemu sie nie może zapisać do ligi, jest zalogowany na IAG (z lewej ma Witaj _nick_), i w miejscu gdzie ja mam link zgłoś udział (czy jakoś tak), on ma tylko zaloguj się i jak to kliknie to go przerzuca do profilu (czyli jest zalogowany) tak czy owak, zapisać nie może... a ja mu nie umiem pomóc.

Pozdrawiam marmez

#6: Re: Zgłoszenie Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn list 19, 2007 3:00 pm
    ----
Przepraszam, że tak długo czekaliście na odpowiedź.

W lidze mogą brać udział tylko członkowie IAG, rejestracja na stronie nie wystarcza. Trzeba również zapisać się do IAG (http://akademia.go.art.pl/index.php?name=Content&pid=23).

Gdyby były jakieś problemy to proszę o kontakt.


Ostatnio zmienił(a) Mandos dnia Pn list 19, 2007 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz

#7: Re: Zgłoszenie Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pn list 19, 2007 9:31 pm
    ----
Mandos wrote:
W lidze mogą brać udział tylko członkowie IAG, rejestracja na stronie nie wystarcza. Trzeba również zapisać się do IAG (http://akademia.go.art.pl/index.php?name=Content&pid=23).
Teraz wszystko jasne, dzięki.

#8: Re: Zgłoszenie Autor: Darrit PisanieNadesłano: Wt list 20, 2007 12:19 am
    ----
Mandos wrote:
W lidze mogą brać udział tylko członkowie IAG, rejestracja na stronie nie wystarcza. Trzeba również zapisać się do IAG

Ok, o to chodziło, dzięki. :]

#9: Re: Zgłoszenie Autor: nncSkąd jesteś: Białystok PisanieNadesłano: Pn paźdź 26, 2009 1:01 pm
    ----
wysłałam już ponad miesiąc temu zgłoszenie do IAG i żadnej odpowiedzi nie dostałam, na liście uczestników też siebie nie znalazłam, w ogóle nikt nowy nie doszedł tzn. już nie działa ta akademia czy już za dużo uczestników jest?

#10: Re: Zgłoszenie Autor: artkowSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Wt paźdź 27, 2009 9:57 am
    ----
Ja czekałem jakiś tydzień, ale dokładnie już nie pamiętam. Jeśli wysłałaś e-mail do rektora ze wszystkim, o czym jest napisane w dziale "Zapisy" (deklaracja uczestnictwa, swoje dane), a mimo to nie otrzymałaś potwierdzenia, to może po prostu spróbuj raz jeszcze?

#11: Re: Zgłoszenie Autor: beginerekSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Pn list 15, 2010 6:17 pm
    ----
Witam wszystkich,jestem nowy.Chciałby się dowiedzieć czy jest w tej chwili jakaś internetowa liga go?

#12: Re: Zgłoszenie Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn list 15, 2010 9:29 pm
    ----
Na razie nie ma. Proponuję zajrzeć tutaj:
ilmm09.wordpress.com/liga/

#13: Re: Zgłoszenie Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pn list 15, 2010 11:05 pm
    ----
Mandos wrote:
Na razie nie ma. Proponuję zajrzeć tutaj:
ilmm09.wordpress.com/liga/
Czyli jakaś jest Puszczający oczko



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1