Olsztyn - klub / ludzie
-> Forum ogólne

#1: Olsztyn - klub / ludzie Autor: enigm4Skąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Sb lut 23, 2008 7:49 pm
    ----
Czy ktoś ma jakieś aktualne info o sytuacji w Olsztynie? Namiary na jakikolwiek klub Go czy ludzi grających z Olsztyna :)?

Ew. z okolicy Olsztyna.

Wiem, że kiedyś był jakiś klub przy UWM na Żołnierskiej i że jedyny wymieniony na go.art.pl olsztyński klub - "Kosumi" go.art.pl/klub/olsztyn/ w rzeczywistości nie istnieje od ponad roku.

#2: Re: Olsztyn - klub / ludzie Autor: porandojinSkąd jesteś: Biskupiec k.Olsztyna PisanieNadesłano: Wt list 24, 2009 4:55 pm
    ----
Mam nadzieję, że uda nam się spotkać i rozegrać parę partii.

#3: Re: Olsztyn - klub / ludzie Autor: GribiSkąd jesteś: .... PisanieNadesłano: Pn sierp 23, 2010 5:12 pm
    ----
Jestem z Olsztyna
Szukalem klubu ale prawda byl jeden ktory juz nie istnieje
Grac w go zaczalem w prawdzie teraz Bardzo szczęśliwy Ucze sie pomalutku i wolalbym zagrac z kim twarza w twarz zawsze to lepiej niz na kompie:D
Pozdrawiam

Moze ktos stworzy taki klub kiedys?:D

#4: Re: Olsztyn - klub / ludzie Autor: enigm4Skąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Sb sierp 28, 2010 10:09 pm
    ----
Trzeba by się jakoś umowić na granie Uśmiech

#5: Re: Olsztyn - klub / ludzie Autor: GribiSkąd jesteś: .... PisanieNadesłano: Wt sierp 31, 2010 9:05 pm
    ----
Zawsze mozna i jestem za tym Drwiący
Jak cos na na KGS jestem czesto : Gribi
To sobie mozemy porozmawiac Bardzo szczęśliwy



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1