Odwrotny efekt nauki?
-> Nauka

#1: Odwrotny efekt nauki? Autor: BartoshSkąd jesteś: abc PisanieNadesłano: Pn grud 15, 2008 10:34 pm
    ----
Dużo się uczę a mam wrażenie, że gram coraz gorzej...przeciwnicy z którymi do tej pory nie miałem problemów zaczynają mnie spokojnie pokonywać Smutny Nie wiem za bardzo co zrobić, to strasznie frustrujące...zrobić przerwe czy ćwiczyć jeszcze więcej?

#2: Re: Odwrotny efekt nauki? Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt grud 16, 2008 1:36 am
    ----
akademia.go.art.pl/ind...opic&t=458

Powinna Cię zainteresować wypowiedź Janka.

#3: Re: Odwrotny efekt nauki? Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz grud 25, 2008 9:33 pm
    ----
Można to tylko potwierdzić... u mnie np było podobnie... kilka barier...
na początku 13k później długo 11k później też długo 8k... 5k..3k.. 1k...
Wiec nie warto się przejmować niepowodzeniami....

#4: Re: Odwrotny efekt nauki? Autor: BartoshSkąd jesteś: abc PisanieNadesłano: Sb May 16, 2009 12:38 pm
    ----
No i znowu przyszło...ćwiczę sporo, jak nigdy dotąd, miałem nawet 16/18 w ostatnich partiach i nagle nie wiem co się stało, w ostanich 15 grach wygrałem może z raz, sromotnie przegrywam z gośćmi z którymi dawałem sobie radę już pół roku temu, nie wiem co o tym myśleć... Smutny Ćwiczyć jeszcze więcej czy może odpuścić trochę? Przeczekać aż samo minie?

#5: Re: Odwrotny efekt nauki? Autor: IxineSkąd jesteś: Kraków, Polska PisanieNadesłano: Sb May 23, 2009 8:50 am
    ----
Wydaję mi się, że powinieneś ćwiczyć, starać się przełamać barierę.



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1