W jakim wieku poznaliście go?
-> Forum ogólne

#1: W jakim wieku poznaliście go? Autor: BartoshSkąd jesteś: abc PisanieNadesłano: Wt grud 23, 2008 3:06 pm
    ----
Ile mieliście lat i jaki zrobiliście postęp od tego czasu?

#2: Re: W jakim wieku poznaliście go? Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pn marca 08, 2009 10:39 pm
    ----
Ja poznałem jak miałem tak gdzieś z 21 lat (+/- 1). Postęp... szkoda gadać, Pierwszy rok znajomości go to doszedłem chyba do 20k Uśmiech potem też niewiele szybciej do dzisiejszego słabego 8k. Uśmiech

#3: Re: W jakim wieku poznaliście go? Autor: enigm4Skąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Sb kwiet 25, 2009 3:42 pm
    ----
Ja zacząłem grać w wieku 23 lat (tj. 1,5 roku temu). Natomiast postęp to, hmm... od poznania zasad (czyli teoretycznie jakieś ~30k) do obecnego 5k na KGS.

Pewnie jakbym należał do jakiegoś klubu etc. to zrobił bym większy postęp, ale nie należę do żadnego klubu (nie ma żadnego w mojej okolicy), ani nie gram w "realu" (bo nie mam z kim). W sumie ma to też swoje plusy (bo grając przez Internet, gra się z bardzo różnymi osobami i szybko można zorganizować jakąś partię).

Gram tylko przez Internet (na serwerze KGS), a wszystko co wiem o Go, wiem z ebooków, które da się przy odrobinie chęci znaleźć w Internecie. :-)

#4: Re: W jakim wieku poznaliście go? Autor: AskorbitaSkąd jesteś: UR Kraków PisanieNadesłano: Pt czerw 05, 2009 2:21 pm
    ----
No to ja od 4 miesięcy osiągnąłem na KGS 11 k.
Gram od 4 miesięcy.
Wiek: 21 (styczeń 1988r)

#5: Re: W jakim wieku poznaliście go? Autor: k43rSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Sb paźdź 31, 2009 9:26 pm
    ----
hmm w wieku 17 lat i w półtorej roku doszedłem do 1k KGS



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1