Sprzedam goban, gosu i kamienie
-> Ogłoszenia

#1: Sprzedam goban, gosu i kamienie Autor: mamutSkąd jesteś: Radomsko/Łódź/Częstochowa PisanieNadesłano: Wt marca 31, 2009 11:22 am
    ----
Sprzedam deskę Goban 4, gosu oraz Kamienie Pro - zestaw złożony z elementów dostępnych na stronie e-go.pl. Kupiony dość dawno temu, leży i się kurzy. Bardzo mało używany, a szkoda żeby się marnował. Nowy zestaw kosztuje 372 zł (goban 98 zł, gosu 118 zł, kamienie 156 zł).
Propozycję proszę składać na PW.
Lepsze zdjęcia mogę zrobić i przesłać późnym wieczorem.

#2: Re: Sprzedam goban, gosu i kamienie Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt marca 31, 2009 12:56 pm
    ----
mamut wrote:
Sprzedam deskę Goban 4, gosu oraz Kamienie Pro - zestaw złożony z elementów dostępnych na stronie e-go.pl. Kupiony dość dawno temu, leży i się kurzy. Bardzo mało używany, a szkoda żeby się marnował. Nowy zestaw kosztuje 372 zł (goban 98 zł, gosu 118 zł, kamienie 156 zł).

Jeżeli to jest ten zestaw

www.e-go.pl/sklep/szcz...&show=

To można go kupić za 349zł.

#3: Re: Sprzedam goban, gosu i kamienie Autor: mamutSkąd jesteś: Radomsko/Łódź/Częstochowa PisanieNadesłano: Wt marca 31, 2009 12:59 pm
    ----
Możliwe, kupowałem go w częściach jakiś czas temu, więc nie wiem czy to jest ten zestaw. Ale chcę za niego mniej;-) Więc bez obaw.

#4: Re: Sprzedam goban, gosu i kamienie Autor: mamutSkąd jesteś: Radomsko/Łódź/Częstochowa PisanieNadesłano: Śr kwiet 01, 2009 9:23 pm
    ----
Już nieaktualne:-) Sprzedane:-)



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1