Tanie Gosu z Biedronki
-> Forum ogólne

#1: Tanie Gosu z Biedronki Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pn list 09, 2009 9:41 pm
    ----
Witam

Jak by ktoś chciał tanie i dość ładne gosu (nieporównywalnie łądniejsze od szarego plastiku) To zapraszam szybko do Biedronki.

Sprzedają takie plecione pudełka:
picasaweb.google.pl/ma...Biedronki#
(tutaj porównanie wielkości do takich z buku (z e-go.pl))

a tutaj przykłądowe "profesjonalne" do których powyższe jest trochę podobne:
www.skarbychin.pl/kami...odukt.html
(btw już tego nie sprzedają jako yunzi Puszczający oczko )

kosz zestawu (2szt) to 30zł i zostają nam jesze dwie sztuki takich większych, gratis.

Osobiście polecam Uśmiech
Pozdrawiam marmez

aaa, jak ktoś jest zainteresowany to niech się spieszy, bo są od dziś (poniedziałku) a jak poprzednim razem były to w kilka dni zniknęły te w naturalnym kolorze, bo są jeszcze takie oczoplonsowate (żółte, niebieskie...)

#2: Re: Tanie Gosu z Biedronki Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt list 10, 2009 12:33 am
    ----
Bardzo fajnie wyglądają, tylko gdzie ja znajde w Łodzi Biedronkę ;).

#3: Re: Tanie Gosu z Biedronki Autor: ZiperSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Wt list 10, 2009 2:38 am
    ----
świetne Uśmiech

Dzięki za informację Uśmiech
mam nadzieję, że jeszcze jutro uda mi się dostać takie u siebie w Biedronce Uśmiech

#4: Re: Tanie Gosu z Biedronki Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Wt list 10, 2009 9:51 am
    ----
Mandos wrote:
Bardzo fajnie wyglądają, tylko gdzie ja znajde w Łodzi Biedronkę ;).
Możemy się umówić, że Ty przyjedziesz na turniej, a ja dziś Ci kupię gosu i na turneju odbierzesz Puszczający oczko

#5: Re: Tanie Gosu z Biedronki Autor: k43rSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Śr list 11, 2009 12:01 am
    ----
Jak dzisiaj wpadłem do biedronki to już było tylko w kolorze żółtym :< może jutro będzie dostawa.

Deskę mam, gosu będe miał, teraz jeszcze kamyczki Uśmiech

#6: Re: Tanie Gosu z Biedronki Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Śr list 11, 2009 12:16 pm
    ----
k43r wrote:
Jak dzisiaj wpadłem do biedronki to już było tylko w kolorze żółtym :< może jutro będzie dostawa.

Deskę mam, gosu będe miał, teraz jeszcze kamyczki Uśmiech

Jak by cię interesowały kamienie (same kamienie) Standard (8mm) to niedługo (po turnieju) będę takie sprzedawał, bo wymieniamy na Komforty, Cena pewno będzie o 15zł niższa niż w e-go.pl czyli akurat na przesyłkę. Puszczający oczko

Pozdrawiam

#7: Re: Tanie Gosu z Biedronki Autor: nncSkąd jesteś: Białystok PisanieNadesłano: Cz list 19, 2009 9:15 pm
    ----
Dzięki marmez Bardzo szczęśliwy
Gosu z Biedronki, kto by sie spodziewał... Udało mi się dziś nabyć Bardzo szczęśliwy były tylko dwa ostatnie zestawy, niebieskie, ładny odcień jak dla mnie i pasują kolorystycznie do salonu.
A już chciałam zamawiać te droższe, bo kartonowe pudełka jednak na dłuższą metę nie sprawdzają się

#8: Re: Tanie Gosu z Biedronki Autor: marmezSkąd jesteś: Szczecin (Poznań) PisanieNadesłano: Pn czerw 21, 2010 10:26 am
    ----
Od dziś (poniedziałku) Znowu w ofercie biedronki Uśmiech
Chętnym radze się spieszyć, bo znikają (przynajmniej te ładne).

Pozdrawiam marmez

marmez wrote:
Witam

Jak by ktoś chciał tanie i dość ładne gosu (nieporównywalnie ładniejsze od szarego plastiku) To zapraszam szybko do Biedronki.

Sprzedają takie plecione pudełka:
picasaweb.google.pl/ma...Biedronki#
(tutaj porównanie wielkości do takich z buku (z e-go.pl))

kosz zestawu (2szt) to 30zł i zostają nam jesze dwie sztuki takich większych, gratis.

Osobiście polecam Uśmiech
Pozdrawiam marmez

aaa, jak ktoś jest zainteresowany to niech się spieszy, bo są od dziś (poniedziałku) a jak poprzednim razem były to w kilka dni zniknęły te w naturalnym kolorze, bo są jeszcze takie oczoplonsowate (żółte, niebieskie...)

#9: Re: Tanie Gosu z Biedronki Autor: AsiaSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Wt czerw 22, 2010 11:56 pm
    ----
wszyscy mają gosu, mam i ja Puszczający oczko
kupiłam w kolorze z pogranicza czerwonego i pomarańczowego - przynajmniej nie zasnę przy gobanie Puszczający oczko kamienie, które posiadam, to najgrubsze szklaki - te koło 11 mm grubości - więc żeby zmieścić je w pojemniczkach, musiałam odjąć po 5-7 sztuk i trochę poupychać. Z cieńszymi kamieniami na pewno byłoby łatwiej Uśmiech na wieczku od gosu można zmieścić co najmniej kilkanaście kamieni (jeśli chodzi o jedną ich warstwę), czyli nie trzeba się powstrzymywać od zabijania przeciwnika Puszczający oczko Rozsierdzony

teraz tylko znaleźć ochotę, czas i... ochotę, by pograć w go Puszczający oczko

PS Te gosu są podobne z wyglądu do tych, jakich używali gracze w klubie go w Hiroszimie w anime Hikaru no Go (tam, gdzie Hikaru odwiedził grób i muzeum Shusaku) Rozsierdzony Rozsierdzony Rozsierdzony

PS2 Mandos, strona Biedronki podaje, że jest u Was 21 bożych krówek Puszczający oczko www.biedronka.pl/nasza_siec/

#10: Re: Tanie Gosu z Biedronki Autor: KamykSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr lip 07, 2010 8:39 am
    ----
Masz takie czerwone-mahoniowe ? Masz może jakąś ilustrację ?
Mam kamienie yunzi w gosu o kolorze jasny brąz-czerwień.
Teraz będę szukał sobie gosu z czerwonego drewna jakby ktoś widział takie to byłbym wdzięczny za info Uśmiech



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1