Wymiana książek
-> Ogłoszenia

#1: Wymiana książek Autor: mazuperSkąd jesteś: Bytom PisanieNadesłano: Pt May 16, 2003 1:44 pm
    ----
//==== Ta wiadomość została skasowana ====\\

#2:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pt May 16, 2003 9:54 pm
    ----
Przepraszam za tak drastyczne srodki jak kasowanie zawartosci postu, ale to jest forum goistyczne i nie moge patrzec przeez palce, jak tak publicznie dajecie ogloszenia o wymianie skserowanych ksiazek.
Raz : jest to oczywiscie nielegalne
Dwa: kazdy z nas chce rozpowszechniac Go w swoim srodowisku. Jednym z takich sposobow jest sklep Slawka, ktory sprzedaje sprzet i ksiazki(gdyby nie ten sklep nie wiem czy w ogole zaczalbym grac) Chyba nie chcecie zeby sklep zostal zamkniety bo wszsycy beda kserowac juz kupione ksiazki (dobra - troche pesymistyczna wizja, ale prawdopodobna :P) Inna sprawa jezeli pozyczasz KOLEDZE / KOLEZANCE ksiazke zeby ja przeczytal. To jest w porzadku i zgodne z prawem (ale lepiej zeby ten ktos kupil swoja ksiazke - wiecie moze zniszczyc albo co Wesoły ).
Wiec prosze nie dawajcie tu wiecej ogloszen o wymienianiu sie kserami itp. Tylko legalne ogloszenia Bardzo szczęśliwy

#3:  Autor: LainSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pt May 16, 2003 10:05 pm
    ----
Racja, to ogłoszenie było poniżej krytyki, jesli masz oryginał i ci się znudził to możesz się nim wymieniać ale ksero to po prostu piractwo. A poza tym umieszczanie takiego ogłoszenia "na wprost" sklepu Sławka Pieli - no stary powinieneś się wstydzić.

#4: Wymiana Autor: mazuperSkąd jesteś: Bytom PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 2:30 pm
    ----
Ok sorrki nie przemyślałem tego zagadnienia pod tym wzgłędem bije się w piersi .Ogłoszenie dałem w dobrej wierze ( tak mi się wydaje),powyższe książki pochodzą z lat 80-tych i jak starsi gracze pamiętają o książki było w tedy bardzo trudno a już zrobienie ksera to był CUD !!! Pamiętać należy że wtedy maszyny kserujące byłu pod stałą kontrolą (obawa władz że kserować się będzie 'bibułe')Tak że moje książki to już somo w sobie białe kruki Puszczający oczko
Jeszcze raz przepraszam narka
Marek



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1