rejestracja na igs - płatne czy nie?
-> Początkujący

#1: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: pepeSkąd jesteś: droga mleczna PisanieNadesłano: Pt kwiet 15, 2011 1:16 pm
    ----
witam, chciałbym zarejestrować się ją igs server ale nie wiem czy jest to płatne czy nie. proszę o odpowiedźci Jeszcze mam jedno pytanie (przy okazji): jakie polecalibyscie serwery oprócz kgs???

#2: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pt kwiet 15, 2011 3:22 pm
    ----
Z tego co pamietam IGS nie jest płatny, przynajmniej dla obcokrajowców. Ostatnio dosyć popularny u nas jest Tygem, który dorobił się anglojęzycznego klienta.

www.tygembaduk.com/

Pozdrawiam.

#3: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: pepeSkąd jesteś: droga mleczna PisanieNadesłano: Pt kwiet 15, 2011 5:13 pm
    ----
aha dzięki mandos. zobaczę też tygem ale najpierw igs.
Pozdro
pepe

#4: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: TreborSkąd jesteś: www PisanieNadesłano: Pt kwiet 15, 2011 9:29 pm
    ----
IGS jest darmowe. Rejestrujesz się, instalujesz klienta, wchodzisz i grasz Uśmiech
Możesz dodatkowo wykupić subskrypcję dostępu do lekcji i newslettera.

#5: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: pepeSkąd jesteś: droga mleczna PisanieNadesłano: Pn kwiet 17, 2011 7:29 am
    ----
no dobra wszedłem na igs i registration. poprosili mnie o e-mail aby wysłać jakieś dane. jednak już od dnia czekam a tu nic.

#6: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn kwiet 17, 2011 7:31 pm
    ----
Prawdę mówiąc ja też niedawno próbowałem się zarejestrować, byc może są jakieś kłopoty z niktórymi mailami. U mnie nie doszedł mail na domenę poczta.fm.

#7: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: TreborSkąd jesteś: www PisanieNadesłano: Pn kwiet 17, 2011 8:53 pm
    ----
Ja rejestrowałem konto z gmaila i nie było kłopotów.
Może w spamie wylądował?

#8: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: pepeSkąd jesteś: droga mleczna PisanieNadesłano: Pn kwiet 17, 2011 9:08 pm
    ----
ja też mam gmaila.
edit: udało się. Po prostu wtedy próbowalem się zalogować przez telefon i nie wychodziło. ale przez komputer od razu wyszło. Czy trzeba później jescze coś zrobić czy można już swobodnie korzystać i igsa?? Zbyt dobrze na angielskim się nie znam więc pytam tych ktorzy mają za sobą te fomalności

#9: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: TreborSkąd jesteś: www PisanieNadesłano: Wt kwiet 19, 2011 9:04 pm
    ----
Instalujesz klienta, wpisujesz w niego dane rejestracyjne, wchodzisz w polski pokój i grasz. W ogólnym pokoju możesz szukać botów do pierwszych próbnych gier.

#10: Re: rejestracja na igs - płatne czy nie? Autor: pepeSkąd jesteś: droga mleczna PisanieNadesłano: Śr kwiet 20, 2011 9:57 am
    ----
ok zainstalowałem klienta, już działa wszystko ale wchodze w pokoje i nie mogę znaleźć polskiego.
Sorry że zadaje takie pytania głupie jak dla was ale jestem młody i chodzę jeszcze do podstawówki i nie bardzo jarzę o co chodzi. KGS jest jakoś bardziej przejrzysty ale przede wszystkim jest tam klient polski i jest mi o wiele łatwiej.



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1