Światowa Cybermasoneria :)))
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Rozrywka

#1: Światowa Cybermasoneria :))) Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 2:02 pm
    ----
Przepastowane z postu z forum onetu na temat akcesji do UE
(http://info.onet.pl/1,15,11,1927668,5895315,forum.html)

<cytat>

Prawda o akcesji

3 XII 1999 w Palo Alto odbyło się spotkanie założycielskie tajnej wszechświatowej organizacji skupiającej informatykow i innych specjalistów Sieci. Od poczatku aktywnie uczestnicza w niej polscy informatycy.
Nikt nie wie jak sie naprawde organizacja nazywa (padają rozne nazwy), czy jest jedna czy jest to swoista "cybermasońska spoldzielnia" i kto stoi na jej czele. Mam jednak NIEZBITE dowody ze cos takiego ISTNIEJE.
Ujawnie je kiedy przyjdzie czas.
Wiadomo ze propozycja przystapienia jest traktowana przez informatykow jako swoiste pasowanie zawodowe. Za zdrade tajemnic jest jedna kara - zwroccie uwage jak wielu informatykow ginie w wypadkach samochodowych. Gdy z którymkolwiek próbowałem o tym rozmawiac - zostawałem wysmiany albo rozmowca zmienial temat. Wielkrotnie ktos przekluwal mi opony w samochodzie a raz uszkodzono mi chamulec.

Czemu o tym pisze - albowiem to owa Cybermasoneria zadecydowala o tym że tzw Projekt Polska ma zostac zlikwidowany i właczony do Projektu Europa - co wiaze sie z likwidacja naszej suwerennosci i wciagnieciem do Unii. To informatycy sa zdrajcami sprzedajacymi nasze Panstwo!

NIE dla Unii NIE dla komputerowego liczenia glosow

</cytat>

bez komentarza...

#2:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 3:27 pm
    ----
Ciekawe czemu chamulec a nie hamulec...

#3:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 3:48 pm
    ----
ten biedak tak byl skoncentrowany na temacie ze o ortografii zapomnial ... w koncu z dwucyfrowym IQ trudno sie zajmowac kilkoma rzeczami na raz Puszczający oczko

#4:  Autor: okupantSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 5:20 pm
    ----
myślisz, że dwie cyfry miał?

#5:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 6:50 pm
    ----
Cale dwie? Drwiący
A tak wlasciwie, to Wy nie wiecie, ale moze to jakies tajne slowo ten "chamulec".. Znaczy sie antymasońskie i w ogole nikt spoza Koalicji Antymasońskiej (co, nigdy o takim czyms nie slyszeliscie?) go nie zna..
Btw: nie ma to jak paranoja

#6:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 7:28 pm
    ----
a ja zw swojej strony polecam www.polonica.net.
najbardziej mi sie podoba jednoczesne potepianie judaizmu i antysemityzmu.
zefciu

#7:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 7:58 pm
    ----
Uou, booska :}

#8:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 8:29 pm
    ----
Tommell wrote:
Cale dwie? Drwiący
A tak wlasciwie, to Wy nie wiecie, ale moze to jakies tajne slowo ten "chamulec".. Znaczy sie antymasońskie i w ogole nikt spoza Koalicji Antymasońskiej (co, nigdy o takim czyms nie slyszeliscie?) go nie zna..
Btw: nie ma to jak paranoja
No fakt, z pewnoscia ten chamulec ma jakies inne nieznane nam znaczenie...
To jakis kod...;]

#9:  Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Śr czerw 25, 2003 10:41 pm
    ----
dzieki zefciu za link ... za kazdym razem jak mi sie wydaje ze juz cos siegnelo dna to sie jeszcze okazuje ze nizej jest cos jeszcze...

#10:  Autor: abaddonSkąd jesteś: de profundis PisanieNadesłano: Cz czerw 26, 2003 8:39 pm
    ----
polecam www.wielkarzeczpospolita.net/

#11:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 1:15 pm
    ----
Niezłe. Brakuje tylko informacji o 600 polskich zawodowcach wygrywających partie przez poddanie w 50 ruchu i eksperymentujących z fuseki na pierwszej linii.

#12:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 4:08 pm
    ----
Wielka Rzeczpospolita RULEZ!! JEJEJE Puszczający oczko

#13:  Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 4:16 pm
    ----
wlasnie sie zastanawiam jak powinnismy reagowac na takie rzeczy....
czy wystarczy wyśmiać czy tez trzeba okreslac ze to jest wprost złe szkodliwe i chore ?

Slawek

#14:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 5:08 pm
    ----
"Wielka" szkodliwa??? No nie wiem, nigdy tak na to nie patrzyłem. Jeśli chodzi o zawodowców, to nie wiem jak w Macierzy. ale przecież Chiny i pół Japonii są nasze...

#15:  Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 6:12 pm
    ----
nie wielka Uśmiech polonica.net

slawek



-> Rozrywka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2