Hasla na koszulke
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#1: Hasla na koszulke Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 7:39 pm
    ----
Czesc.
Jesli ktos z Was ma jakis pomysl na logo albo nadruk na koszulke, umiesccie je tutaj. Nie musza to byc realizacje.
Mój pomysl: mózg ze skrzydełkami (albo napietymi barami, takimi napakowanymi), a pod spodem napis. Np 'Gram w Go' albo 'IAG'. Fajne?

#2:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 7:53 pm
    ----
Nadruk na koszulke? Proponuje goban. Taki ladny, dwudziestocentymetrowy z nozkami i kayi..

#3:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 7:56 pm
    ----
proponuję ideogram GO w okręgu a dookoła napis "Dzieci gobanu".... Rozsierdzony
(GOtykiem oczywiscie Puszczający oczko )

PS po tym poscie ukazal sie napis:
Nasi użytkownicy napisali 666 wiadomości
Rozsierdzony


Ostatnio zmienił(a) asumi dnia Sb May 24, 2003 11:20 pm, w całości zmieniany 1 raz

#4:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 9:58 pm
    ----
Ciekawym po jakim poscie bylo 69 :}
A co do znaku: Dariuszu, planujesz zrobic jakies koszulki, czy tylko udostepnic znak na stronie?

#5:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 10:23 pm
    ----
Mózg mi sie wybitnie nie podoba, za to kanji - spox, plus jakiś cytacik z Konfucjusza albo to o Marsie (kto to powiedzial nie pamietam, jest w Kraszku).

#6:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 11:19 pm
    ----
....Mars?
"Mars krzepi"? Przewracający oczami
"GO krzepi"? Pomysł ale to raczej do mózgu by dede Puszczający oczko

Wydaje mi się, że na koszulkę to cytat z Konfucjusza jest za długi.
Natomiast gdyby to miało być logo akademii, propoowałabym wizerunek dłoni z kamieniami zawieszonych nad liniami gobanu przecinającego przestrzeń kosmiczną w tle, a zbiegających się u znaku kanji... Wstrząśnięty
(zrobiłam sobie kiedyś coś takiego schematycznie na paint - okropnośc pod względem wykonania Puszczający oczko - ale jako tapeta prezentowalo się przyjemnie dla mnie, hiehie... [teraz mam czern z shindou w rogu :D])

co do tematu koszulek - przypomniała mi się jedna, z HnG chyba, gdzie było "just 5" - raczej nie probujmy z tym, chyba że ktoś chce wskrzesić legendę pop, khe khe...

#7:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 12:02 am
    ----
Chodziło o "Jeśli na Marsie istnieją rozumne istoty, to grają w Go", ale to tylko propozycje, jest wiele cycatów o Go...

#8:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 2:19 am
    ----
Dobre logo albo znak firmowy musza byc proste. I wcale niekoniecznie na temat. Przypomnijcie sobie znak firmowy np mercedesa. Koncepcje oparte o 2 kamienie sa banalne, a te oparte o znak yin-yang zbyt pachna filozofia i religia.
Jesli chodzi o koszulki, to przekaz musi byc prosty i dowcipny. Mi szczegolnie odpowiadaloby cos zaskakujacego, takie rzeczy latwo wpadaja do glowy. Kiedys mialem fajna koszulke z napisem 'Brigde players know all the tricks'.

#9:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 12:13 pm
    ----
Tia. To może "Jestem sztywno połączony z Go", albo "Goistki mają najładniejsze kształty"...

#10:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 12:24 pm
    ----
własnie pracuje nad koszulka, wiec jak projekt bedzie skonczony zeskanuje go i wrzuce na forum Bardzo szczęśliwy

#11:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 2:21 pm
    ----
proste? KOCHAM GO - murowany efekt, zwlaszcza na koszulce faceta Puszczający oczko

#12:  Autor: ketchupSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 2:41 pm
    ----
Od kilku lat nie nosze koszulek ze sloganami. Nie mam tez juz od dawna Garbusa, przestalem sluchac Queen, a w Go przestane grac jak na liscie Grabola bedzie wiecej niz 50 tys osob - mierzi mnie owczy ped Puszczający oczko

Jednak w ramach poswiecenia dla sprawy moge nosic koszulke z nieduzym kandji na piersi i jeszcze mniejszym go.art.pl ponizej i sloganem na plecach.

Co do sloganow koszulkowych dede ma 100% racji, one rzadza sie swoimi prawami. Musze byc zaskakujace, zabawne i mile widziany jest absurd. Przyslowia goistyczne wyrwane z kontekstu sa w sam raz Puszczający oczko
Prawie kazde sie nadaje:

Quote::
Smierc czai sie w hane.
Wielkie smoki nigdy nie umieraja.
W bambusie kryje sie dusznosc.
Nie strasz tam, gdzie mozesz ciac.

Pewnie na koszulke wypadaloby skrocic:

Quote::
Smierc w hane
Smoki nie umieraja
Dusznosc w bambusie
Nie strasz, tylko tnij

Wylosowalem pierwsze z brzegu, jak nad tym popracowac moze byc smieszne.

P.S.
Quote::
Kocham Go
jest niezle Puszczający oczko

#13:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 8:52 pm
    ----
zefciu wrote:
"Goistki mają najładniejsze kształty"
Boskie Drwiący Jak dla mnie ten cytat wygrywa :}

#14:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 11:38 pm
    ----
Zgadzam sie z przedmowca Uśmiech "Kocham GO" tez zaczypiste... a tak wogole to mozna by bylo zrobic jakis odrebny "znaczek firmowy" polskiego GO czy tam akademii, bez roznicy... moze po maturze nad tym posiedze i splodze cos... Uśmiech

#15:  Autor: BlackOmenSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pn May 26, 2003 11:00 am
    ----
Mnie sie przypomniala koszulka wydzialowa wydzialu matematyki i informatyki z ostatnmiej kortowiady Bardzo szczęśliwy Mozna bylo by walnac podobna lache z anime pod pacha zamiast klawiature to goban i tatuazyk zrobic pod jakies kanji a nie liczbe pi Bardzo szczęśliwy i na plecach mozna dac jakies haselko 1 majowe Puszczający oczko
Pozdrawiam zaraz lece na biwak =^__^=



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2