Konkretne propozycje koszulek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#16:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pn czerw 01, 2003 2:45 pm
    ----
To oczywiste ze gdzies na koszulce powinno byc logo i adres akademii. Co wiecej, zrobienie dobrego loga akademii jest o wiele wazniejsze od tych koszulek. Dlatego obejrzyjcie sobie propozycje ktore zrobila Lain i o tym podyskutujcie

#17:  Autor: LainSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pn czerw 02, 2003 9:29 pm
    ----
w pierwszym poscie dodalam jeszcze nowy projekt koszulki. Najprawdopodobniej bedzie jeszcze jeden ze smokiem.

#18: Decyzja odnośnie koszulek Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 10:31 am
    ----
Propozycje Lain sa swietne ...
Jednak decyzja poszła w nieco inna strone. Może to moj wrodzony minimaliżm ale najchetniej widzialbym koszulki z samym kanji Go Uśmiech
Trudno mi tutaj wyjasniac cały mój punkt widzenia. Koniec końców skończyło się na kanji Go trzech hasłach i adresie go.art.pl. Biały nadruk na czarnym tle.

Mozliwie oszczednie.

Jesli vox popul zawyje z żalu jednym głosem (;]) tak, iz dzwięk ten sięgnie nieba zrobimy także koszulke z jednym z wzorów - dajcie znac.

Sławek

#19:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 11:45 am
    ----
To ja bede pierwszy - nie bede ukrywal ze chcialbym koszulke z "najladniejszymi ksztaltami" - ewentualnie ze smokiem ktory mozliwe ze bedzie (jezeli ktos ma proste acz ladne (najlepiej czarno-biale) rysunki smokow to prosilbym o podeslanie ich do mnie albo Lain na maila - troche nam to pomoze)

O ile tez nie lubie przepychu i wole "minimalistyczne" projekty, to tutaj wolalbym koszulke z jakims ciekawym wzorem - kanji Go mozna zawsze sobie samemu farbkami do tkanin wrzucic na koszulke (5 zlotych duza farbka) A do koszulki ze wzorem zawsze mozna jeszcze dorzucic kanji na plecach razem z adresem, albo jak juz wczesniej mowilem z samym adresem na rekawie

#20:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 11:55 am
    ----
No coz - Slawek wyklada forse i robi jak chce. Chyba nie ma sensu dyskutowac dalej, bo szkola i tak nie ma wlasnych pieniedzy...

#21:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 12:15 pm
    ----
Przepraszam za maly spam - to znaczy ze nie robic kolejnego projektu ?? Bo jezeli decyzja i tak zostala podjeta, to chyba szkoda czasu i pracy Lain ?

#22:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 12:29 pm
    ----
Slawek wykłada forsę, ale to nie znaczy, ze nie może zmienić zdania na co ją wyłoży! Dla mnie koszulki z samym kanji i trzema hasłami są po prostu nudne i nieatrakcyjne po tym, jak obejrzałem propozycje Lain.

A czasu i pracy Lain i tak nie szkoda, bo nawet jeśli koszulki nie trafią do masowej sławkowej produkcji, to każdy może ściągnąć projekt z forum i zamówić własną koszulkę w firmie, do której link podał na forum Piotrek.

#23:  Autor: abaddonSkąd jesteś: de profundis PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 4:36 pm
    ----
Ten rekin z trojkatem glupiego wyglada jak urodzony somobojca. Nie mozna tego przerobic na polbambus?

#24: czemu musze sie powtarzać? :) Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 8:32 pm
    ----
Jak juz pisalem - JESLI beda silne głosy ZA zrobieniem koszulki z 'duzym'wzorem to TAK JAK JUZ PISALEM tez moge ją zrobić.

Ciekaw jestem wzoru ze smokiem - szzcerze powiedziawszy Uśmiech

Naciskajcie a koszulka z duzym nadrukem tez bedzie - po prostu wystarczy mnie przekonac Puszczający oczko

Slawek

#25:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 8:37 pm
    ----
naciskam naciskam Wykrzyknik i wydaje się, że większość podziela moje zdanie. Udało nam się stworzyć fajne pomysły, które się wielu podobają. Nie wiem czy jest sens wysyłania do ciebie, Sławku petycji. Wystarczy spojrzeć na forum i na ankietę.

#26:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt czerw 03, 2003 9:36 pm
    ----
Taak popieram, czyzby Tobie, mistrzu Sławomirze nie podobal sie ten wspanialy projekt o goistkach? Oczywiscie, zrobisz jak zechcesz, ale uwazam, ze jest on ladniejszy od zwyklego kanji..

#27:  Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Śr czerw 04, 2003 9:37 am
    ----
nie wiem czemu to budzi tyle emocji...

zrobmy tak:

proszę określcie mi jeden wzór - wypracujcie to co tam mam byc. złóżcie na ręce dede on mi przyśle decyzje i koszulki z tym co chcecie beda wydrukowane.

slawek

#28:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz czerw 05, 2003 2:41 pm
    ----
Proponuję koszulkę z napisem " golaska ".

#29:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Cz czerw 05, 2003 6:26 pm
    ----
jestem za, jesli tylko autor(i jeszcze caly zarzad, hehe...) będzie taką nosił Wesoły
(ale z samym napisem...;) jako podpis do obrazka Lain byloby to zbyt...oczywiste Bardzo szczęśliwy )

#30:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz czerw 05, 2003 7:17 pm
    ----
Bardzo chętnie, jak tylko Lain przygotuje odpowiednią ilustrację, bez ilustracji nie byłoby wiadomo w czym rzecz.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  :| |:
Strona 2 z 3