Pair Go
-> Turnieje i Liga

#1: Pair Go Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Wt czerw 10, 2003 10:59 am
    ----
Hey,
Co wy na to, zeby zrobic turniej pair go? dzieki rengobotowi mozna grac w pair go na kgsie. Co wy na ten pomysl? Uwzam, ze moglby byc bardzo dobry. Oczywiscie nalezaloby go rozpoczac po wakacjach. Ja nawet moglbym poprowadzic (tylko ktos musialby mnie nauczyc liczyc te sos, sodos) :D,
pozdrowienia, Ruca

#2:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt czerw 10, 2003 12:05 pm
    ----
Pomysł jest bardzo ciekawy. Zresztą parami można też grać na auro (trochę pokracznie się ustawia). Nie wiem, czy myślisz tutaj o parach wyłącznie mieszanych... Jeśli chodzi o liczenie to nie trzeba robić tego na palcach. Do ściągnięcia jest program MacMahon, który liczy (nie tylko w MacMahonie ale tez po szwajcarsku) wszystkie potrzebne pierdółki. Jak nie lubisz patrzeć na cyferki, które nic nie znaczą, przeczytaj artykulik grabola go.art.pl/wyniki/punktacja.php.

#3:  Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Śr czerw 11, 2003 12:37 am
    ----
Raczej tylko o mixach nie mysle, bo wtedy moglby byc maly problem. Kto chce z kim chce... tylko maly problem. Jak ustalic sile pary? moze jak jedna osoba ma 10 kyu, a druga 20, to sila pary 15 kyu? nie wiem... nie znam sie na takim czyms.

#4:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt czerw 24, 2003 9:22 am
    ----
Po ostatnim rengo na kgs, które było ciekawe, ale skończyło się po północy uważam że turniej może byc rozgrywany tylko na auro :/ ... No chyba że rengobota zmienią na takiego, który by czas liczył.

#5:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn wrz 14, 2003 7:32 pm
    ----
Ruca- dodaje się sile partnera do sily partnerki, po czym dzieli się na dwa, i wychodzi siła pary;)
Zefciu- mnie aurora co chwile wyrzuca, więc mimo wszystko wolalabym kgs...
Sam pisales na GO'lu , że zrobienie rangebota liczacego czas, nie było by trudne(:
Soł, informatycy, let goł



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1