Naruto is coming to town...>=]
Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
-> Manga & Anime

#16:  Autor: IshikawaSkąd jesteś: Lubartów PisanieNadesłano: Pt paźdź 31, 2003 1:35 am
    ----
Prawde mówiąc Naruto jest Ok ale DB lepsze niewiem czamu ale mam dosyć ninjitsu. Natomiast polecam wszyskim 2 mangi HunterXHunter i Samurai Deeper Kyo. Jeśli chodzi o Samurai Deeper Kyo to bije DB i Naruto na łep. NARUTO i DB nie dorasta mu do pięt. Bardzo szczęśliwy

#17:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Sb list 15, 2003 9:09 pm
    ----
ja tam ogladnalem ponad 50 odcinkow anime o Naruto i mi sie podoba Puszczający oczko
DB nie lubie, ogladnalem jedne odcinek i lipa, takie jakies dziwne, zakrecone, i fabula kiepska i nie podoba mi sie tamta kreska ...

#18:  Autor: Gibson PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 3:42 pm
    ----
Naruto jest świetne jeśli jest ktoś zainteresowany Naruto lub jakimś innym anime chociażby cowboy bebop lub Samurai Deeper Kyo moze napisać mam wszystkie epy jeśli ktoś chce moge przesłać.

a tu mam fajny link na którym znajdują sie wszystkie odcinki naruto www.naruto-kun.com/ oprócz odcinków są tu też 2 osty i sporo

#19:  Autor: KichitaSkąd jesteś: cmenatrz PisanieNadesłano: Wt lut 15, 2005 10:42 pm
    ----
Słyszałam troche o Naruto od koleżanek Uśmiech Ale szczerze mówiąc wole np. Beyblade, Gundam Wing, Slayers no i oczywiście Vampire Princess Miyu Puszczający oczko

#20: Re: Naruto is coming to town...>=] Autor: KosiarZSkąd jesteś: 2 metres behind you, below you and rising. PisanieNadesłano: Pn sierp 14, 2005 10:41 pm
    ----
Ja próbuję anime Naruto upolować bo rzekomo niezłe, tyle że nie mam pożyczyć od kogo ;s Widziałem tylko jakiś teledysk linkinów z Naruto; o ile takiej muzyki w ogóle nie trawię, to samo anime wydaje mi się całkiem zachęcające Uśmiech Co do Dragon Balla - Widziałem parę odcinków. Jakoś mi to średnio podeszło, nawalają się coraz większymi kulami i tyle =)



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
Strona 2 z 2