Hikaru no Go
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Manga & Anime

#1: Hikaru no Go Autor: kaninbo PisanieNadesłano: Cz czerw 26, 2003 5:38 pm
    ----
Witam,
wie moze ktos z Was, gdzie mozna sciagnac tomy HnG od pierwszego? Wiem, ze na wiki.go.art.pl jest tom 1 i 3 w calosci przetlumaczony, ale to troche malo. Jak by bylo po angielsku to nawet lepiej.

#2:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 11:06 am
    ----
Dotychczas bylo toriyamaworld.com, ale zdjeli HnG bo w usa na ta mange zostala wykupiona licencja.. Nie wiem, moze jakis mily kolega wrzuci na swoj serwer? :>

#3:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 7:20 pm
    ----
Hehe, cale ma 500mb, troche duze Bardzo szczęśliwy

Ale jak ktos jest z okolic poznania, to możemy się dogadać.

#4:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 7:48 pm
    ----
520mb to nawet pasuje na jedna plytke.. hmm Drwiący Jak ktos z okolic Szczcina to mozemy sie dogadac :}

#5:  Autor: kawata PisanieNadesłano: Sb czerw 28, 2003 1:31 pm
    ----
Witam,
mam ten sam problem. Jestem z okolic Katowic, wiec daleko do Was. Moge liczyc tylko na to, ze ktos z Was bedzie tak mily i wrzuci to na swoj serwer. Ewentualnie nagra plytke i wysle do mnie.

#6:  Autor: Szafa PisanieNadesłano: Sb czerw 28, 2003 6:41 pm
    ----
jest taki serwer.... babylon.myftp.org,port:888,user:manga, password:manga, tam są wszystkie tomy, ale trudno będzie sie wam dostac bo działa w nie wszystkich godzinach i ma limit 5 userów.

#7:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pt lip 11, 2003 1:57 pm
    ----
kilka pierwszych tomow w jezyku polskim znajdziecie na stronie www.hikarunogo.prv.pl
Uśmiech

#8:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb lip 12, 2003 2:16 am
    ----
No.. jak ktos chce sie posmiac z jakosci tlumaczenia to polecam mangi z www.projekt-manga.prv.pl , maja tam tez hng.. :} A jak ktos sie chce posmiac z magicznej syrenki pichi pichi pitch to polecam akazukin.prv.pl :}

#9:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb lip 12, 2003 1:54 pm
    ----
a co myslicie o zakonczeniu Hng?

#10:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb lip 12, 2003 2:02 pm
    ----
Nie podobalo mi sie zakonczenie ani mangi, ani anima. Chetnie poczytalbym sobie jeszcze / poogladal cosik o Go, nawet jezeli glownym bohaterem bylby ten (brrr) Shindou..

#11:  Autor: shindouSkąd jesteś: z mangi ;p PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 4:24 pm
    ----
Zakończenie mangi było wg mnie wystarczające, ale nie doskonałe... bo manga jest za dobra, żeby ją w ogóle kończyć Zdziwiony (cyt: go nigdy się nie kończy)
ale w ogóle przecież nie jest do końca pewne, czy HnG się skończyło Puszczający oczko jak to powiedział dr hab. od komiksu Fajny różne są sposoby na reklamę i wzrost zainteresowania komiksem, było już kilka przypadków w historii, kiedy zapowiadany koniec serii byl wciąż odkładany... mam nadzieję, że tak się stanie i tym razem Zdziwiony
a na razie trzeba poczekać co będzie w tym dodatkowym rozdziale w wakacje Drwiący bo że twórcy są zalewani mailową petycją o kontynuację mangi, to wiadomo Bardzo szczęśliwy

Quote::
nawet jezeli glownym bohaterem bylby ten (brrr) Shindou..
tyllko nie brr Wykrzyknik Rozsierdzony

#12:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Pn lip 27, 2003 10:31 pm
    ----
Pewnie i tak już to wiecie, ale napiszę Uśmiech Ostatnio na stronie głównej wydawnictwa JPF (www.jpf.com.pl) jest nowa ankieta, w której pytają o tytuły, jakie odpowiadałyby polskim fanom. Nie ma tam co prawda HikaGO, ale można wpisać własną propozycję Przewracający oczami Jej, pomyślcie tylko, ilu by się nowych graczy GO pojawiło, gdyby manga została wydana w Polsce! ech, pomarzyć zawsze warto... Drwiący

Co do zakończenia... zależy, o czym mówicie - o zakończeniu "Sai saga" czy ogólnie całej mangi? Jeżeli chodzi o to pierwsze, to mnie się bardzo podobało :> Szkoda tylko, że zlicencjonowali HnGO zanim udało mi się przeczytać resztę Drwiący Podobno w listopadzie ma się ukazać jeszcze jeden tom! Taki "pożegnalny", ale traktujący o czymś innym. "Podobno"... Puszczający oczko

#13: ... Autor: yebisuSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Cz lip 31, 2003 6:28 am
    ----
ta w wakacje bedzie tomik special Zdziwiony
co do mangi brak mi czterech chapterow (gdzies kolo 165) ale spoko znajdzie sie i te Bardzo szczęśliwy
i co wy macie za jakosc ze wam zajmuje 500mb? Drwiący mi zajmuje juz 650 a jeszcze ze 20mb do dogrania Uśmiech akurat na 700mb ^^
co do zakonczenia - ble sux fu ja chcem wiecej Drwiący

i tak Ranma i Rurouni Kenshin rox ;d

#14:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Cz lip 31, 2003 12:52 pm
    ----
hmm, wszystkie brakujące rozdziały powinny się wkrótce ukazać na www.hngo.net, a dokładniej - na ich kanale IRC. Więc nie ma się czym martwić Puszczający oczko
A ostatnio w ogóle w ShounenJump ukazały się dwa chaptery special - pierwszy to drugi mecz pomiędzy Akirą a Sai (narysowany jeszcze raz i nastawiony raczej na myśli Sai niż na samą grę), a drugi jest zupełnie o czymś innym, jeszcze nie przeczytałam Drwiący

#15: to znowu jaaaaaaaaaa :):):) Autor: SlagoSkąd jesteś: z Warszawy PisanieNadesłano: Cz sierp 07, 2003 3:42 am
    ----
Anako napisał:
Quote::
hmm, wszystkie brakujące rozdziały powinny się wkrótce ukazać na www.hngo.net, a dokładniej - na ich kanale IRC. Więc nie ma się czym martwić



No tak fajnie tylko ja mam na ircu k-line za neostrade ... jednym słowem mam przerąbane... Płaczący lub bardzo smutny



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2