Letniej Szkoły Go historia w pigułce
Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
-> Forum ogólne

#16:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 12:39 am
    ----
Quote::
Method sobie napisal:
Aha i jeszcze jedno:
Mam w planach zorganizowanie wyjazdu na wlasna reke gdzies pod namioty na jakis tydzien, oczywiscie kazdy bierze swoj goban
Nie musze chyba wspominac ze przyjechac moze kazdy.

Czemu by nie, jak bedziesz mial konkretny plan takiego wyjazdu (na pocz. wystarczy data i miejsce:)) to daj znac...


Tak poza tym to maly apel do organizatorow LSG o ile takowy do nich dotrze... Wielu graczy studiuje i w czerwcu ma egzaminy. Tak wiec moze nastepna LSG zrobic w lipcu?

#17:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 12:57 am
    ----
okupant wrote:
... i lekko nieziemska muzyczka lecąca ze shackowanego głośnika...
No wlasnie, co to za muza byla? Bo do dzisiaj nie mam pojecia do jakiego gatunku ja zaklasyfikowac - okreslenie "nieziemska" zdecydowanie tutaj pasuje :} (w kazdym razie dekoncentrujaca strasznie, prawie wtopilbym z loopanem na 4 handi :})

#18:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 1:50 am
    ----
specjalnie dla Tommella, mego czeladnika Uśmiech :

Jan Garbarek / Agnes Boen Garnas - "Rosensfole"
Yat - Kha - tytuł nieznany
The Lounge Lizards - "Queen of all ears"
Świetliki - "Złe misie"
Stephan Micus - "The Garden of mirrors"
Jan Garbarek - "Group"
The middle east
Panthalasa
Portishead "Dummy"
Marie Boine - "Warneth"
Pharaoh's Daughter - "Out of the reeds"
Sainkho Namtchylak - "Stepmother City"

a czy dekoncentrujaca ? hmm ... mnie bardzo koncentruje Uśmiech

#19:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 2:04 am
    ----
zgadzam sie z methodem slyszalem ja tylko raz ale napewno przy koncetracji dobra :> do tego klimatyczna co do przyszlego lsg mam pytanie to bedzie polaczone z kongresem czy osobno?

Method a moze zrobic zimową szkołke Go w górach? Bardzo szczęśliwy

#20:  Autor: loopanSkąd jesteś: Wroclaw PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 11:52 am
    ----
Skoro się tak podobała to następnym razem wezmę cztery razy więcej Bardzo szczęśliwy
To co napisał Radziol to święta prawda - sesja trwa do lipca (może by tak pomyśleć o nas biednych studentach następnym razem Bardzo szczęśliwy )

#21:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn lip 14, 2003 2:24 pm
    ----
Popieram, lsg mogłoby być tydzień później, to i studentom by pasowało, a tak to tylko możemy sluchać opowieści Smutny

#22:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pt lip 25, 2003 10:32 pm
    ----
To wezmy przestanmy gdybac, oka?
Moze bedzie to lsg2, tak juz bardziej nastawione na nie-tylko-gdybanie-ktore-za-nic-nie-wypali.
pierwszy tydzien sierpnia, gdziestamniemaniktpojeciagdziemozna?, koszt okolo 200zl , na tyle to wycenil Method... na 7 dni, tyle bedzie nie za dlugo nie za krotko...
?

#23:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb lip 26, 2003 10:19 pm
    ----
a ja proponuje ZSG (zimowa szkolka GO) poniewaz w lato lsg jest wystarczajace wedlug mnie :>

Najlepiej w wiśle albo zakopcu (zarabiste klimaty gor dadzą się weznaki każdemu goiscie - szczegolnie noce :>)

co do kosztow to okolo 20zl na dzien i noc za nocleg jedzenie by trzebalo by sobie zalatwic samemu jedzenie ale jak bedzie wieksza grupka to z doswiadczenia wiem ze latwiej sobie poradzic Bardzo szczęśliwy


Ostatnio zmienił(a) Nexo dnia Pn lip 27, 2003 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

#24:  Autor: Vis_MaiorSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Pn lip 27, 2003 12:48 am
    ----
popieram Radziolusa lepiej by bylo gdyby LSG odbywala sie w lipcu bo wtedy i ja bym mogl pojechac:)

#25:  Autor: romanSkąd jesteś: Dublin, IE PisanieNadesłano: Cz sierp 14, 2003 3:08 pm
    ----
Nexo wrote:
co do przyszlego lsg mam pytanie to bedzie polaczone z kongresem czy osobno?

raczej nie będzie osobno; będzie kongres i ew. dodatkowe zajęcia, choć imprez na kongresie będzie sporo i myślę, że nikt nie będzie się nudził Bardzo szczęśliwy

#26:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Cz sierp 28, 2003 8:36 pm
    ----
W sumie mogla by byc i osobno- byla by dluzej(:
A co do nudzenia się na kongresie, nie wątpie, ze czegos takiego nie bedzie:]
a ZSG...dut idea

#27:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn wrz 01, 2003 8:18 pm
    ----
Ja bardzo chcialem pojechac do Tucholi, ale niestety nie mialem pieniedzy w tym roku. Moze brzmi dziwnie, w koncu to nie byl jakis wielki majatek, ale neistety nie mialem i tego. Zaluje niewatpliwie. Zalowalem zanim ta impreza sie odbyla, a teraz, gdy czytam Wasze posty to chetke mam jeszcze wieksza by pojechac za rok. Zreszta ostatnio mam takie male marzenie by sobie zagrac na prawdziwym gobanie, a nie tylko przez internet. Trzymac kamienie w dloni, patrzec sie przeciwnikowi prosto w oczy (moze przeciwniczce, hehe). Tego w internecie nie ma. No, ale pocieszam sie, ze przez ten rok mam sznase sie podszkolic nieco, bo jestem graczem poczatkujacym, co mi na pewno wyjdzie na dobre.

#28:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn wrz 01, 2003 10:25 pm
    ----
Wcale nie brzmi to dziwnie. To normalna sprawa, ze podczas wakacji bywa sie splukanym, nie ma sie czym przejmowac :}
Co do grania na gobanie - poszukaj innych graczy ze swojej okolicy i sproboj namowic ktoregos do gry - o ile ma goban. Patrzenie na przeciwniczke jest doprawdy swietne, szczegolnie gdy ona jest zajeta mowieniem "ja tu, ty tu, ja tu, ty tu.." cio, Fet-chan? :>

#29:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn wrz 07, 2003 12:04 pm
    ----
Zauwazyłam, że bardziej opłacalną techniką jest " ja tu, ty tenuki, ja atari, Ty tenuki, ja zbijam"
Wiecej mozna zyskac;)



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
Strona 2 z 2