Avatary
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  :| |:
-> Forum ogólne

#31:  Autor: CANISSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Wt lut 17, 2004 4:13 am
    ----
Radziol wrote:
Ołki dolki to skoro powiedzialem A to powiem B Puszczający oczko Kazdy kto by chcial miec absolutnie wlasnego avatarka na tym forum, prosze o przeslanie go na mojego maila (radmen@interia.pl)...

Wiem, ze to troche pozno ale czy to jeszcze aktualne z tym wysylaniem avatarkow? bo wyslalbym cos dla siebie Uśmiech

#32:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Wt lut 17, 2004 9:11 am
    ----
tak jest nadal aktualne i bedzie aktualne jeszcze jakis tydzien kiedy to uroczyscie zakoncze (oj dlugo to trwalo) zbieranie avatarow yay Uśmiech

#33:  Autor: CANISSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Wt lut 17, 2004 3:20 pm
    ----
A jakie parametry najlepiej zebyu byly ? moge wszystko od razu poustawiac i przeslac gotowca Uśmiech

#34:  Autor: NodaySkąd jesteś: Wroclaw PisanieNadesłano: Wt lut 17, 2004 8:09 pm
    ----
Pliki muszą być w formacie GIF, PNG lub JPG, nie większe niż 6kB o maksymalnym rozmiarze 63x63 piksele (źródło).

#35:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Śr marca 03, 2004 2:37 am
    ----
Uroczyscie pragne zakomunikowac ze wszelkie nadeslane przez Was avatary znajduja sie juz w galerii (thx ketchup)... Uśmiech
BTW: Nie przysylajcie juz do mnie avatarkow, tym akcentem zakonczylem wielki kilku miesieczny zbior jak sie okazalo, 14 avatarow Drwiący



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  :| |:
Strona 3 z 3