jaki program...
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Nauka

#1: jaki program... Autor: taminaSkąd jesteś: wroclaw PisanieNadesłano: Pn lip 21, 2003 2:30 pm
    ----
jaki program pozwala na automatyczne odtwarzanie plikow SGF? (tzw. AUTO-REPLAY)
spotkal sie ktos?

pzdr
tamina

#2:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn lip 21, 2003 6:18 pm
    ----
WinIGC mial taka funkcje. Ale ja i tak wole spokojnie ulozyc sobie gre myslac nad lepszymi ruchami (najlepiej na gobanie) a nie tylko patrzec jak kamyczki sie kładą :}

#3:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Pn lip 21, 2003 8:58 pm
    ----
Tak WinIgc ma taka mozliwosc, to dobra metoda nauki, potem fajnie sie podswiadomie gra zajebiste ksztalty i sekwencje... czad Zawstydzony

#4:  Autor: okupantSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn lip 21, 2003 11:32 pm
    ----
Ja nie wierzę w podświadomość

#5:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pt lip 25, 2003 8:44 pm
    ----
kurde, jacek, wez tak filozoficznie nie mow, bo sie zaczne czuc jak idiotka?;P
A co ma podswiadomosc do czegos takiego?
Tu nie podswiadomosc, ale pamiec wzrokowa dzila

#6:  Autor: abaddonSkąd jesteś: de profundis PisanieNadesłano: Sb lip 26, 2003 2:39 pm
    ----
IMHO podswiadomosc tez

#7:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb lip 26, 2003 7:54 pm
    ----
Podświadomość istnieje, gdyby nie istniała, Freuda nie można byłoby nazwać naukowcem :D.

#8:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Sb lip 26, 2003 8:06 pm
    ----
stop psychologIZMOM Przewracający oczami

#9:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb lip 26, 2003 9:32 pm
    ----
Nie chodzi o to czy istnieje, czy nie istnieje, ale o to czy pomaga w Go... Każdy chyba zgadza się, że istnieje. Z drugiej strony podejście "Jak ktoś jest naukowcem, to ma zawsze rację" trochę sux. Do rzeczy - jest na stronie www.turbogo.com wygaszacz ekranu, który odgrywa partie, które wrzucimy do katalogu.

#10:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn lip 27, 2003 11:26 pm
    ----
Czy pomaga w go?
Jesli podswiadomoscio nazwiemy pamięć wzrokową, to pomaga... W koncu skąds bierze sie zdanie, jakoby uczymy sie patrzac na gry zawodowcow:)

#11:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Pn lip 28, 2003 1:27 pm
    ----
co do patrzenia to mi to nic nie daje :< ogladanie parti na komputerze nie dziwga mi sily a ukladanie tych samych partii na gobanie tak

#12:  Autor: taminaSkąd jesteś: wroclaw PisanieNadesłano: Pn lip 28, 2003 2:35 pm
    ----
thx Zefciu !

#13: Linux i Go Autor: cyberainSkąd jesteś: Siemianowice Śląskie PisanieNadesłano: Śr kwiet 28, 2004 1:10 am
    ----
Witam wszystkich. Odnośnie programów związanych z Go... Czy ktoś używa jakiś pod Linux'em? Jeśli tak to jakie pol

#14:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr kwiet 28, 2004 1:29 am
    ----
Na początek zajrzyj tutaj: www.go.art.pl/ftp.ph

#15:  Autor: esperantoSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Śr kwiet 28, 2004 5:03 am
    ----
To zależy do czego ma być ten program. Jeśli chodzi Ci o programy do grania przez internet, to są:
- cgoban do grania na serwerach WING, NNGS i IGS
- cgoban2 do grania na KGS
- gGo do IGS, może NNGS, a po przeróbce do WING.

Na swoim komputerze możesz pograć z gnugo. Jako interfejs może Ci posłużyć cgoban lub gGo.

Gry na dashn pod linuksem odpadają, bo w Koreii pewnie nie wiedzą co to linux. Nawet wysyłałem do nich ok. 10 emaili, lecz na żaden nie otrzymałem odpowiedzi - chociaż tutaj mógł być mój błąd, bowiem pisałem po angielsku, a to esperanto jest językiem międzynarodowym, wi



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2