Jakie zestawy do Go polecacie?
-> Początkujący

#1: Jakie zestawy do Go polecacie? Autor: FliegSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt sierp 08, 2003 5:28 pm
    ----
No więc właśnie... co polecacie? widziałem w internecie niejeden zestaw do zamówienia, ale nie wiem, na który się zdecydować... Koło mnie nawet jednego kamienia się nie kupi, a co dopiero planszy. Bardzo proszę o pomoc.

#2:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Pt sierp 08, 2003 8:38 pm
    ----
No cóż, ja miałam podobne obiekcje Uśmiech Wpierw zamówiłam zestaw ICHI, jednak okazało się, że dostarczone do sklepu deski były w opłakanym stanie, więc zaproponowano mi zestaw Econo+, z którego bardzo się cieszę Bardzo szczęśliwy Jednak osobiście polecam Ci zestaw Ni+ - o wiele droższy, jednak kamienie są w gosu, a goban grubszy (4 cm) i - co najważniejsze -woskowany. Jeżeli chodzi o same kamienie, to najlepsze są 9 milimetrowe.
Mam nadzieję, że to pomoże Uśmiech

#3:  Autor: FliegSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt sierp 08, 2003 10:01 pm
    ----
Sorry, że nie pokieruje się twoją propozycją, ale już chyba wybrałem. Jest ze strony www.go.tuchola.pl/sklep.htm (zestaw 2). Jest tańszy, zawiera pomocne CD i takie tam...

#4:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Sb sierp 09, 2003 12:05 am
    ----
ależ nic nie szkodzi Bardzo szczęśliwy

#5:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb sierp 09, 2003 12:18 am
    ----
Jedyna zaleta tego zestawu, to że jest tańszy.
Jednak kamieniami z tworzywa gra się gorzej niż szklanymi, a tektura to nie deska.
IMO lepiej dołożyć 30zl i kupić econo+ z e-go, chociaż jestem świadom, że nie każdy może sobie na to pozwolić.

#6:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb sierp 09, 2003 12:33 am
    ----
Kto raz grał czymś cięższym, nawet tymi ingowskimi z gruchającym ciężarkiem w środku, ten będzie się już zawsze czuł głupio z plastikami. Ja osobiście polecam szklane koreańskie 8mm, a deska nawet ze sklejki. Np. zestaw econo+.

#7:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb sierp 09, 2003 12:44 am
    ----
imho na poczatek kazda deska jest dobra Bardzo szczęśliwy
co do kamieni to preferuje szklane te 8mm Bardzo szczęśliwy ale jak osiagne 1dan to zamierzam sobie kupic cos w stylu malego stolka goralskiego Bardzo szczęśliwy czyli cos takiego co ma hikaru w pokoju Bardzo szczęśliwy na e-go.pl jest cos podobnego za 300 zl Bardzo szczęśliwy wiec nie drogo jak na to co widzialem na kiseido :>

ale nim to kupie minie napewno ladne pare latek. 1dan drogą nie chodzi :>

#8:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Śr sierp 20, 2003 2:02 am
    ----
Tia, zestaw SAN za 430 zyka :} Jak komus szkoda pieniedzy to niech zerknie kiseido.com/go_equipment.htm - tam to sa dopiero ceny :}

#9:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Śr wrz 17, 2003 4:44 pm
    ----
Ja pokierowałam się za poradą ma1a'ej...
Mam zestaw ICHI ze strony www.e-go.prv.pl
I nie narzekam:)



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1