Szukam nauczyciela.
-> Nauka

#1: Szukam nauczyciela. Autor: kawaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn sierp 25, 2003 2:00 pm
    ----
Mam ok 18-20 kyu i szukam nauczyciela Wykrzyknik

Pozdrawiam,
kawa

#2:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn sierp 25, 2003 3:56 pm
    ----
Kiedys w menu byl taki dzial: "lekcje".. Nawet wydaje mi sie, ze nadal go tam widze :} Jest tam rubryczka: "chetni do wziecia uczniow do gier treningowych" - czyz nie o to Ci chodzi?

#3:  Autor: kawaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Wt sierp 26, 2003 12:21 pm
    ----
Owszem, ale sa tam zapisane do gier treningowych raptem... 4 osoby!
To chyba troche malo jak na AIG Zakłopotany

#4:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt sierp 26, 2003 3:16 pm
    ----
Przeczytaj uwaznie. Tam jest napisane: "chetni do wziecia uczniow do gier treningowych" a nie "chetni do gier treningowych".
No chyba, ze zeby wybrac sobie nauczyciela musialbys miec minimum 10 kandydatow, zrobic specjalne testy i wybrac najlepszego? :>

#5:  Autor: loopanSkąd jesteś: Wroclaw PisanieNadesłano: Wt sierp 26, 2003 6:57 pm
    ----
Ja osobiście ubolewam nad brakiem w tej rubryce silnych nauczycieli (powyżej 4 kyu ) Zaobserwowałem że bardzo silni gracze mają bardzo słabych uczniów przez co potencjał takiego nauczyciela się marnuje bo np
nauczyciel 3kyu (który uczy 20 kyu) mógłby uczyć 8 - 10 kyu.Natomiast ten z siłą 8-10 kyu mógłby spokojnie przejąć ucznia ( 20 kyu ).W ten sposób potencjał szkoleniowy zostałby w pełni wykorzystany.Ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie zmian w tym systemie ( jeszcze nie wiem jakich ) Co wy na to?

#6:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Śr sierp 27, 2003 1:01 pm
    ----
Nie ma sprawy, jest tylko male ale - w szkole nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jesli ktos nie chce miec uczniow, to nie ma. Jesli ktos chce miec uczniow 20k to jak sa chetni to ich ma... Poza tym, pamietajcie o ograniczeniu roznicy miedzy uczniem i mauczycielem do co najmniej 5 kamieni.



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1