ikonki w forum
-> Bugi

#1: ikonki w forum Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt sierp 29, 2003 11:50 pm
    ----
od jakiegos czasu tylko na stronie glownej forum nowe posty zaznaczone sa na brazowo. na podstronach wszystkie wygladaja jak przeczytane.

#2:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb sierp 30, 2003 2:37 pm
    ----
Widac strona Ci sie nie odswierza. F5 zalatwiaa sprawe :>
Poza tym polecam opcje "pokaz posty od ostatniej wizyty" na stronie glownej forum.

#3:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr lut 02, 2005 7:25 pm
    ----
To nie załatwia sprawy. I to ani onegdaj pod IE, jak i obecnie pod Firefoxem sytuacja jest taka sama. (Przepraszam za tak późny powrót do sprawy)

#4:  Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Śr lut 02, 2005 8:48 pm
    ----
U mnie jakis czas temu tak bylo a teraz jest chyba ok (tzn w tym momencie dziala). Za to meczacy jest problem z czasem na forum, nie da sie z tym nic zrobic?

#5:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz lut 03, 2005 12:36 pm
    ----
Bo to działa tak, że jak otworzymy strone główną forum, ale odczekamy jakiś czas (cięzko określic w tejc chwili) i dopiero wejdziemy na jakieś podstrony (podfora) to zaliczy nam to jako nowe wejście na forum i wysztko do tego czasu uzna za przeczytane. Takie ja odnoszę wrażenie. Smutny

#6:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz lut 03, 2005 1:01 pm
    ----
Hmmm... może napędu rakietowego w myszce nie mam, ale od momentu wejścia na forum do otwarcia podforów więcej niż 5 sekund nie minęło.

#7:  Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Wt lut 22, 2005 2:23 pm
    ----
Teraz nowe posty w ogole nie sa u mnie oznaczone, czy moze ktos ma podobny problem?

ekhm... po napisaniu posta od razu zaczęło działać... Wstrząśnięty

#8:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Wt lut 22, 2005 3:26 pm
    ----
fan_magnolii wrote:
Teraz nowe posty w ogole nie sa u mnie oznaczone, czy moze ktos ma podobny problem?

ekhm... po napisaniu posta od razu zaczęło działać... Wstrząśnięty

U mnie to nie działa od kilku miesięcy. Bodajże awarii.



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1