male pytanko
-> Manga & Anime

#1: male pytanko Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Pn wrz 07, 2003 12:37 am
    ----
takie male pytanko na temat HnG mam... ile jest lacznie rozdzialow HnG? Znalazlem do 185, jest ich wiecej? Czy juz w Japoni cale HnG zostalo wydane? Jezeli tak, to ile tomow?
.... I tak jestem pewien, ze zrobia kontynuacje, nawet jak sie skonczylo, bo zbyt duza kase na tej mandze moga zgarnac;D

#2:  Autor: MaenardilSkąd jesteś: Barad Galen (Bydgoszcz) PisanieNadesłano: Śr wrz 10, 2003 1:56 pm
    ----
Drogi Ruco,

Połaziłem dzisiaj po sklepach, przy okazji Hikaru no Go sprawdziłem. Chciałbym zaznaczyć, że w moim małym miasteczku nie ma super wielkiej księgarni z mangami. W normalnych sklepach, gdzie są mangi, Hikaru no Go nie widziałem w sprzedaży. (Może jutro jeszcze zajdę do jednej księgarni, żeby się upewnić). Byłem za to w sklepach z użwanymi mangami. Tam Hikaru jest dostępne do 21 tomu, 174 rozdziały. Tomik ma datę 2003.04.09, a zakończnienie, na ile zrozumiałem sugeruje, że jest ciąg dalszy - no, a skoro mówisz, że jest co najmniej 185 to znaczy, że zgadłem ^_^. Sądzę, że tomów może być 22, bo jak patrzyłem na daty, to się średnio co 3 miesiące ukazuje jeden tom.Zgaduje zatem, że jest właśnie tyle, przy czym ostatni się jeszcze w "odzysku" nie pojawił.
Pewnie manga wciąż leci w jakimś tygodniku, i nic nie wskazuje na to, że się skończy. Bardzo możliwe, że w sumie jest właśnie 185 rodziałów (skoro to kwietnia było 174, to by się mniej więcej zgadzało...).
Mange wydaje Jump Comics, poszukam zaraz na sieci, może przebrnę przez stronę wydawnictwa, coś się spróbuje dowiedzieć.
A chyba kasy dużej na mandze nie robią, niestety. Nie widziałem ani figurek, ani innych bajerów z HnG. W TV też nie widzę anime. A taki Dragon Ball to leci cały czas, już n-ty raz powtarzają. Sailor Moon też wszędzie można figurki i kolorowanki kupić. Chociaż dzisiaj śliczną rzecz kupiłem, ale o tym w innym temacie ^__^
Przykro mi, że nie umiem ściśle na Twoje pytanie odpowiedzieć - -;

(Edit: Z tego co na sieci piszą, to manga ma 23 tomy i się skończyła. A przy okazji to samo wydawnictwo wydaje Naurto, Dragon Ball, One Piece - na tym kasę koszą! A HnG to tylko gra na GBA za 5800 jenów jest ^__^, karcianka zdaje się i chyba kilka innych gier na konsole.)

Pozdrawiam,
Mae

#3:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn wrz 14, 2003 7:49 pm
    ----
Z tego co wyczytałam, Hikaru no Go tomów ma 22, rozdziałów przy tym 189...
Pewnosci of cors nie mam(:

#4:  Autor: shindouSkąd jesteś: z mangi ;p PisanieNadesłano: Pn wrz 15, 2003 8:21 pm
    ----
jak na razie wyszły 22 tomiki, te ostatnie rozdziały (do 189. i pewnie 2 specjalne) powinny ukazać się (chyba że już się ukazały) w 23...

#5:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn wrz 28, 2003 4:50 pm
    ----
Tutaj cos ciekawego Puszczający oczko :
www.cover.website.pl/ <--jakiestam okladki
www.m-spis.prv.pl/ <--- a tutaj spis wszystkich mang jakei wyszly łącznie z iloscio rozdzialow

#6:  Autor: XellosikSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Pn paźdź 06, 2003 11:10 pm
    ----
fajna stronka z polskim tlumaczeniem HNG www.jarotrans.prv.pl
a najlepiej to z www.toriyamaworld.com polecam Fajny

#7:  Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 11:10 am
    ----
Xellosik - z Toriyama World juz nie sciagniesz HnG. W Ameryce na ta mange Viz wykupil licencje a Toriyama World nie chcac miec problemow z prawem usunelo mange...

#8:  Autor: IshikawaSkąd jesteś: Lubartów PisanieNadesłano: Śr paźdź 15, 2003 2:02 am
    ----
jeśli chcesz to podam Tobie pare serwerów FTP z których można ściągnąć HnG

#9:  Autor: XellosikSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Śr paźdź 15, 2003 10:45 pm
    ----
Mozna sciagnac z toriyamaword ale trzeba miec torrenta !!!!!!!!!!!!! Rozsierdzony

#10:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn lut 22, 2004 5:38 pm
    ----
i jak to mozna zrobic?

#11:  Autor: Michalbardock PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 8:01 pm
    ----
Hikaru no Go, zakończono na 23 tomach, szkoda, ale coż...



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1