Turniej - propozycja nagrody.
-> Turnieje i Liga

#1: Turniej - propozycja nagrody. Autor: MaenardilSkąd jesteś: Barad Galen (Bydgoszcz) PisanieNadesłano: Śr wrz 10, 2003 4:18 pm
    ----
Kupiłem dzisiaj śliczną rzecz z HnG. Jest to zestaw składający się z plastikowego gobanika, czterech ołówków, gumki, notesika do zapisywania partii (ok. 100 kartek) ,zeszytu (16 kartek na oko) i naklejek. Kupiłem wszystkie trzy zestawy jakie mieli w sklepie, ale i tak mi by pieniędzy nie starczyło, żeby wszystkich w Akademii lubiących HnG obdarować Płaczący lub bardzo smutny A zachować tylko dla siebie takiej pieknej rzeczy nie mogę. Jeśli się więcej niż kilku osobom taki zestaw podoba, to czy może to być nagroda w turnieju Akademii? A jeśli tylko kilka osób, to może zrobimy Mini Turniej Maenardila! Drwiący (Oczywiście, nagrodą byłby jeden zestaw. Drugi, wybaczcie, zachowam dla siebie, a trzeci nie wiem jeszcze komu podaruję. Poza kilkoma osobami z Akademii nie znam nikogo, kto by lubił HnG i grał w go) Co o tym myślicie? Najważniejsze co myśli o tym rektor, rzecz jasna.
A teraz skany. Wielkość nie jest do milimetra, ale do centymetra na pewno.

Tutaj widzimy zeszyt, ołówek i gumke. Zeszyt ma tło zielonkawe, poliniowany jest, i ma bladozielone postacie w tle - takie same jak na gobanie poniżej.

Jedna strona gobanu. Nie wiem, jakie jest zastosowanie. Może można pisać flamastrem po nim, i potem zmazać łatwo? Grać raczej nie da się. Druga strona ma taki sam obrazek jak okładka zeszytu. Acha, to jest taka plastikowa, płaska całkiem rzecz.

Naklejki i notes. Na okładce notesu ten sam obrazek co na zeszycie, więc pokazałem środek.
Dziekuję za wysłuchanie m (_ _) m Jeśli ktoś z Was natrafi na coś pięknego i będzie chciał o tym opowiedzieć, może na mnie liczyć ^__^

#2:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Sb wrz 13, 2003 1:14 pm
    ----
Jestem absolutnie ZAchwycony. Podpisuje sie wszystkimi konczynami i zaczynam juz obmyslac formule turnieju.

#3:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn wrz 14, 2003 7:20 pm
    ----
A powiedz mi tylko, gdzieś Ty to kupił?=^_^=

#4:  Autor: MaenardilSkąd jesteś: Barad Galen (Bydgoszcz) PisanieNadesłano: Wt wrz 16, 2003 3:32 am
    ----
Sayaka wrote:
A powiedz mi tylko, gdzieś Ty to kupił?=^_^=

W Japonii.

#5:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn wrz 21, 2003 1:39 pm
    ----
To kiedy bedzie ten turniej i na jakich zasadach bedzie sie odbywal ?

#6:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pn wrz 22, 2003 12:07 pm
    ----
Wlasnie zamierzam oglosic zapisy. To bedzie normalna formula naszego turnieju - 4 rundy handicapowe. Zgloszenia przysylajcie do mnie.



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1