APEL !!!!!!!!!!!!!
-> Ogłoszenia

#1: APEL !!!!!!!!!!!!! Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Pn wrz 21, 2003 12:10 am
    ----
Ludzie piszcie skad pochodzicie bo w ten sposob bedzie latwiej znalezc sobie partnerow do gry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy to tak trudno podac nazwe miasta???????? a moze sie wstydzicie tego gdzie mieszkacie ????

#2:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn wrz 21, 2003 9:02 pm
    ----
Przyłączam się do apelu. Wystarczy na pasku u góry kliknąć "Twoje konto", potem "zmień swoje info" i wreszcie wpisac nazwe miasta w pole "adres". Potwierdzić klikając "zapisz zmiany" i tyle Puszczający oczko

#3:  Autor: okupantSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn wrz 21, 2003 9:49 pm
    ----
Brawo!
Wreszcie ktoś podjął drażliwy temat... Drwiący

Dołączam się do apelu.

#4:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Sb wrz 27, 2003 3:24 am
    ----
Na ponad 600 osob zarejestrowanych tylko 122 podaly gdzie mieszkaja. Ja sie PYTAM CO TO JEST????????????? wiem ze polowa tych osob nawet tego nie przeczyta a druga polowa i tak nie zrobi tego o co prosze. Płaczący lub bardzo smutny Po prostu ten apel nie bedzie mial odzewu Smutny

#5:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Sb wrz 27, 2003 2:30 pm
    ----
Jak to nie!? Wychodzac na przeciw oczekiwaniom, postanowilem wpisac swe miasto w rubryce "SKĄD". HA!
A tak poza tym to mozna po prostu popytac ludzi, czy nie znaja jakiego goisty z Twoich okolic, swiatek go jest narazie dosyc maly i jezeli taka osoba jest to szybko sie o tym dowiesz.

#6:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb wrz 27, 2003 3:12 pm
    ----
pozatym w wedlug mnie na poczatek wystarczy przewertowac stronke uczestnicy i mamy juz jakies rozeznanie

#7:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Sb wrz 27, 2003 7:55 pm
    ----
akurat nie chodzi mi o moje okolice, bo mieszkam blisko lodzi a tam jest klub, ale mysle tez o innych ktorzy pewnie maja klopoty ze znalezieniem chetnych do gry.

PS. doceniam to co zrobiles radziol Drwiący (jeden nawrocony)
PS2. ogolnie nie podoba mi sie to ze ludzie nie podaja miast w ktorych mieszkaja (na wielu forach), ale na zadnym z nich nie jest to tak potrzebne jak tu

#8:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn wrz 28, 2003 11:57 am
    ----
Dzieki Parn, ze o mnie pomysales, zreszta nie tylko o mnie. Swoja droga, jakby nie patrzec, zawdzieczam Ci pierwszego czlonka naszego klubu go:))) A to, co piszesz, ze ludzie nie wpisuja swoich miast to swieta i bolesna prawda. Szukalem kogos od siebie na stronie "polscy goisci" czy cos takiego, i tam lepiej niz polowa nie ma wspinaej miejscowosci. A szkoda, moze jest ktos, o kim nie wiem.

#9:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 12:34 am
    ----
Apel byl chyba nic nie wart. Zobaczcie sobie dane osoby ostatnio zarejestrowanej. Jak sie doczytacie skad jest ta osoba, to dajcie mi znac. Powodzenia!



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1