Ranking
-> Bugi

#1: Ranking Autor: loopanSkąd jesteś: Wroclaw PisanieNadesłano: Cz paźdź 09, 2003 2:50 pm
    ----
Mam male pytanko.
Dlaczego sila graczy rozni sie miedzy ta podana przez siebie w swoim info a ta na liscie startowej ligi a jak wejdziemy do hasla uczestnicy to tam jest jeszcze inna?
np. Pawel Parys ( uczestnicy 15k) - (liga 22k)
Jakub Zborowski ( info 8k) - (liga 12k ) - (uczestnicy 13k)

Nie sadzicie, ze troche to dziwne?
Nie znam sie na tym, ale czy tego nieda sie jakos polaczyc - podstawic jakas zmienna?

#2:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Cz paźdź 09, 2003 6:11 pm
    ----
idzie tylko za trzeba do tego napisac skrypt ktory dawal prawo do zmiany rankingu tylko danej osobie(czyli trzeba zmienic skrypt forum) a to troche trwa - latwiej poprostu zeby dany zainteresowany wyslal maila do odpowiedzialnych za kolejne czesci iag by poprawili jego dane Bardzo szczęśliwy

#3:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb paźdź 11, 2003 1:50 am
    ----
Albo po prostu trzebaby to atualizować regularnie.. wszystko a nie tylko pisać w newsach o czyims awansie

#4:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Sb paźdź 11, 2003 5:58 pm
    ----
Tommell, nie wiem jak ty, ale ja bym nie chcial byc tym, ktory ma 300 osobom sile kontrolowac/zmianiac, jezeli chcesz sie czyms takim zajac, to wyslij maile do odpowiednich ludzi ...

#5:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb paźdź 11, 2003 7:08 pm
    ----
Faktycznie, jest taka usterka, że siłę graczy osobno ustawia się na liście użytkowników, liście uczestników akademii, liście grających w turniejach i na liście grających w lidze. Tak, da się to połączyć, aczkolwiek wymaga to nakładu pracy i czasu. Jeśli kogoś naprawdę ten bug boli i ma chęć oraz umiejętności go usunąć, to zapraszamy do współpracy.



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1