Lagi na KGS i Aurorze
-> Forum ogólne

#1:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 1:52 am
    ----
jak mi kiedys KGS zacznie w miare dobrze dzialac to zaczne brac udzial w turniejach internetowych (inna sprawa kiedy to bedzie :()

#2:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 11:21 am
    ----
nie rozumiem czemu czekasz na kgsa lepiej grac na auro jest swojsko syzbko bez lagow i ogolnie to polski serwer :>

KGS ma jeden plus tylko KLIENT.

Własnie dlaego nie moge sie doczekac nowego klienta do auro kiedy on wyjdzie wszyscy polacy napewno sie przeniesa na auro.

#3:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 11:59 am
    ----
no bo aurora dziala mi tak samo jak KGS Smutny

#4:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 6:14 pm
    ----
Prawde mowiac to jakos nie potrafie korzystac z aurory. Telnet to zdecydowanie nie jest technologia dla mnie. Ale jak bedzie klient to sie zobaczy. Poki co jestem bardzo zadowolony z KGS.

#5:  Autor: kysSkąd jesteś: Gdynia PisanieNadesłano: Śr paźdź 15, 2003 12:32 pm
    ----
Wydaje mi sie ze z Aurora sa problemy. Kiedys moglem grac na Arorze (jeszcze przed wakacjami) nie bylo lagow nie zrywalo polaczenia. Ostatnio jest tragedia. Probowalem grac 2 tygodnie temu i wczoraj. Opoznienie siegalo 20-30 sekund pomiedzy postawieniem kamienia a potwierdzeniem z serwera. Zrywalo sie polaczenie. Mam takie same straty w pingach (okolo 10%) do aurory i do kurnika ale na kurniku gram bez opoznien i innych problemow. Z KGS pozegnalem sie dawno - juz chyba od roku nie udalo mi sie utrzymac polaczenia dluzej niz 10 minut, a o graniu nie ma mowy. Moze ktos mi doradzi jak mam grac w lidze lub w turnieju w takich warunkach?

#6:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Cz paźdź 16, 2003 1:30 am
    ----
Ja zauwazylem pewna prawidlowosc. Rano KGS chodzi mi bardzo ladnie. Dopiero po poludniu zaczynaja sie lagi. Sprobuj wejsc na KGS rano. Moze bedzie lepiej. Kurnik dla odmiany w ogole mi nie dziala. Nie moge sie nawet polaczyc z serwerem.

#7:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz paźdź 16, 2003 11:32 pm
    ----
kaisuj wrote:
Prawde mowiac to jakos nie potrafie korzystac z aurory. Telnet to zdecydowanie nie jest technologia dla mnie. Ale jak bedzie klient to sie zobaczy.
Hmm, no prawda, że granie przez telneta byłoby 'zdziebko' niewygodne, ale chyba nie sądziesz, ze tam wszyscy tak grają?
Można grać na aurorze przy pomocy WinIgc, można przy pomocy Jago, i jeszcze paru innych pewnie.

#8:  Autor: kawaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Śr paźdź 29, 2003 11:59 pm
    ----
Co do aurory to ja osobiscie , albo mam pecha, albo taka jest prawidlowosc - jak wchodze to sa max 4 graczy (w tym dwa boty).
A na KGS w tym samym czasie tlok. To pierwszy argument za KGS.
To co mi sie najbardziej podoba w kliencie KGS'a to zabezpieczenie przed misclickiem. Jesli planowany jest klient n aurorze - to swietnie by bylo to zaimplementowac.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1