Problemy z data !!!
-> Bugi

#1: Problemy z data !!! Autor: XellosikSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 8:03 pm
    ----
Nie wiem czy tylko mnie ale zle wyskakuje data i godzina nadania postu !!!!!!!!!

#2:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 10:14 pm
    ----
U mnie tez wyskakuje wtorek mimo, iz jest dopiero poniedzialek. Najpierw sobie pomyslalem, ze moze jakas zmiana czasu byla, ale przeciesz to sie zmienia godzine, a nie dni tygodnia:D

#3:  Autor: IshikawaSkąd jesteś: Lubartów PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 10:22 pm
    ----
a jaką strefę czasową sobie ustawiliście na kgs ??
od tego tzeba zacząć

#4:  Autor: XellosikSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 11:11 pm
    ----
Ja mam GMT + 11 godzin

#5:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 11:00 am
    ----
No właśnie. Nie wiem z jakiego względu domyślnie się taka strefa ustawia. Ale to można łatwo zmienic w profilu.

#6:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 11:42 am
    ----
musicie zmienic recznie ustawienia swojej strefy czasowej w profilu Uśmiech (ja mam wszystko w porzadku bo znalazlem ta wlasciwa) [chyba to jest to gdzie jest podany kaliningrad]

#7:  Autor: ALVegetaSkąd jesteś: Chełm PisanieNadesłano: Cz stycz 08, 2004 6:16 pm
    ----
Fajny Mi wyswietla się zła data i godzina wysłania wiadomości na skrzynke Płaczący lub bardzo smutny



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1