ważna sprawa dla nowych i nie tylko!
-> Początkujący

#1: ważna sprawa dla nowych i nie tylko! Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 3:14 pm
    ----
Bardzo proszę, przy rejestracji wpisujcie miasto, wktórym mieszkacie. To naprawdę bardzo pomocne dla ludzi, którzy chcą grać a nie mają z kim. Ponadto jest szansa, że wyłowi was jakiś nauczyciel z waszego miasta co bardzo wam powinno ułatwić sprawę...

#2:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 9:48 pm
    ----
kurde juz o to zabiegalem ale do nich to nie dociera (watpie zeby tym razem poskutkowalo)

#3:  Autor: LainSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Śr list 19, 2003 9:14 pm
    ----
A może informacja o Miejscu z którego sie klika powinna być wymagana przy rejestracji??

#4:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Śr list 19, 2003 11:30 pm
    ----
Ojej Lain.. Czy to pytanie jest na poważnie?
Każdy podaje miejsce zamieszkania dla własnego interesu. Jeśli powiedzmy urodziłaś się w Olsztynie a studiujesz w Gdańsku to chyba dla Twojego dobra napiszesz że mieszkasz w Gdańsku...

pozdrawiam

#5:  Autor: LainSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Cz list 20, 2003 10:19 pm
    ----
hmm method nie chodzi o to zeby karzdy wpisywal tam gdzie mieszka tylko zeby to pole zostalo obowiązkowo wypelnione (jezeli ktos miaeszka w/urodzil sie w olsztynie a studiuje w gdansku to niech wpisuje gdansk) przecierz chodzi o to zeby to pole wypelnic dla orientacji uzytkownikow forum. Tak??

#6:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz list 20, 2003 11:25 pm
    ----
Ale nieporozumienie Lain, widac nie sledzisz listy go-l. Juz o to zabiegalem i jakims cudem udalo sie to przeforsowac, teraz informacja o miejscu zamieszkania jest wymagana - od jakiegos czasu juz- wiec pomyslalem ze chodzi Ci o cos innego... zle troche zinterpretowalem twoja wypowiedz.

#7:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt list 21, 2003 5:08 pm
    ----
method wrote:
Juz o to zabiegalem i jakims cudem udalo sie to przeforsowac, teraz informacja o miejscu zamieszkania jest wymagana - od jakiegos czasu juz

Na szczęście, chyba jednak nie. Wystarczy spojerzeć na osoby które zarejestrowały się w ciągu kilku ostatnich dni.

#8:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Wt list 25, 2003 1:30 pm
    ----
[quote="silk"]Na szczęście, chyba jednak nie. Wystarczy spojerzeć na osoby które zarejestrowały się w ciągu kilku ostatnich dni.[/quote]

Dlaczego na szczescie? Wstydza sie swoich miejsc zamieszkania?

#9:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Wt list 25, 2003 6:31 pm
    ----
A hm...
"Internetowa Akademia Go"
Zwiazana z internetem jak mi się zdaje.
Wg mnie nazwa miejscowosci nie powinna byc obowiązkowa.
Ale tez nie wiem dlaczego ktos mialby opory ku ujawnianiu się..
Nie obowiązkowa, ale polecana opcja, taką powinno byc miejsce zamieszkania

#10:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Wt list 25, 2003 8:56 pm
    ----
ja nadal uwazam ze miejscowosc powinna byc podana. inna sprawa ze obstawiam ze polowa osob zarejestrowanych na IAG w ogole nie gra w go (sorry jezeli sie myle, ale bardzo watpie w pomylke)

#11: ... Autor: yebisuSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Sb grud 20, 2003 4:56 am
    ----
method wrote:
Ojej Lain.. Czy to pytanie jest na poważnie?
Jeśli powiedzmy urodziłaś się w Olsztynie a studiujesz w Gdańsku to chyba dla Twojego dobra napiszesz że mieszkasz w Gdańsku...

czy to jakas aluzja do mnie? Drwiący
sorka ze nie na temat ale nie moglem sie powstrzymac ^^

a co do miejsca zamieszkania - imho kto jest inteligentny powinien sam skojarzyc o co w tym chodzi - a kto nie jest - trudno Zdziwiony nie wiem czy jest sens probowac wpajac ludziom cos oczywistego czego nie potrafia sami zrozumiec...



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1