Szukasz nauczyciela? Przeczytaj koniecznie ten post!
-> Nauka

#1: Szukasz nauczyciela? Przeczytaj koniecznie ten post! Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz kwiet 17, 2003 8:54 am
    ----
Dla szukających nauczyciela: Pierwszym krokiem powinno być zapisanie się do IAG. Kiedy to już nastąpi, nauczyciela można znaleźć przeglądając naszą tablicę ogłoszeń o lekcjach . IAG aktualnie organizuje zarówno lekcje publiczne, pół-publiczne (z Krzysztofem Giedrojciem 4D, czterokrotnym MP) jak i prywatne. Nauczyciela prywatnego można także znaleźć własnoręcznie pytając silnych graczy na serwerach takich jak Kurnik czy KGS. Jeśli to wszystko zawiedzie, można umieścić ogłoszenie na forum Ogłoszenia w odpowiedzi na Przyklejony post Kto mnie pouczy?

Dla kandydatów na nauczycieli: Jeśli uważasz, że coś już wiesz o go, najwyższy czas podzielić się tą wiedzą z kimś, kto jej jeszcze nie ma. W trakcie uczenia innych sami również uczymy się dużo - to doświadczenie wielu nauczycieli.
Uczyć możesz nawet, jeśli masz 20 kyu - uwierz mi, że są słabsi od ciebie. Szczegółowe informacje o prywatnych i publicznych lekcjach prowadzonych w ramach szkoły znajdziecie w sekcji Lekcje . Zgłoszenia przyjmuję pod adresem marcin @ go.art.pl


Ostatnio zmienił(a) marcin dnia Sb stycz 03, 2004 5:15 pm, w całości zmieniany 2 razy

#2:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 10:18 am
    ----
Jasne mistrzu, moge nauczyc kogos jak grac na poziomie 20 kyu, ale nie wiem, czy przypadkiem nie wpoje mu wiecej zlych nawykow niz dobrych..

#3:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 10:37 am
    ----
To powszechna obawa. Moim zdaniem wystarczy, że będziesz uczył rzeczy, o których jesteś przekonany, że są słuszne (np. reguły, zasada dwóch ok, pojęcie seki itp.). Możesz też korzystać z książek. Co do mistrza - mam 1 kyu i nie jestem danem... Chyba że w amehryce Przewracający oczami

#4:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 10:47 am
    ----
Trudno miec 1 kyu i byc danem :} Anyway, sadze, ze moze - jak bede lepszy i bede mial wiecej czasu. Najpewniej na wakacjach. Moze i kogos czegos naucze :}

#5: Re: Szukasz nauczyciela? Przeczytaj koniecznie ten post! Autor: stefailSkąd jesteś: Żyrardów PisanieNadesłano: Sb May 23, 2009 6:18 pm
    ----
A książki jakieś polecacie????



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1