szukam ucznia / nauczyciela
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Nauka

#1: szukam ucznia / nauczyciela Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 10:52 pm
    ----
CALADIUS wrote:
Czy w dziale lekcje moglibyście zrobić te tabelkę "Szukam nauczyciela" ??
Myślę że to by ułatwiło to sprawę szukającym uczniów( ale także i uczniom )

Nie widzę potrzeby. W dziale lekcje zbieram informacje o nauczycielach. Jeśli ktoś z graczy chce uczyć lub komentować partie, zgłasza się do mnie. Jeśli ktoś szuka nauczyciela, powinien kontaktować się mailem z tymi ludźmi lub szukać na własną rękę na serwerach. Na kurniku lub kgs często można znaleźć silnych graczy - zresztą początkującemu niepotrzebna jest opieka danowca - dużo nauczy się także od 10-15 kyu[/quote]


Ostatnio zmienił(a) marcin dnia Pn paźdź 27, 2003 11:26 am, w całości zmieniany 2 razy

#2:  Autor: CALADIUSSkąd jesteś: Gliwice PisanieNadesłano: Śr paźdź 22, 2003 12:23 am
    ----
Mi zależy poprostu na dobrym nauczycielu kóry by mnie nauczył np. porpawnej analizy parti( jakby nie bylo nie jest to łatwe), no i żeby nauczył mnei tego co jest człwoeikowi do bycia dobrym potrzebne. A już sam se to będę rozwijał.

#3:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr paźdź 22, 2003 1:04 am
    ----
A widziałeś ty kiedyś amatora poprawnie analizującego partię? Jesli chcesz mieć bezbłędnego nauczyciela, szukaj wśród 9p. Mnie się wydaje, że każdemu graczowi konsultacja z człowiekiem powiedzmy 7 kamyków silniejszym może dostarczyć odkrywczych refleksji.

#4:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Śr paźdź 22, 2003 2:41 pm
    ----
mysle, ze robienie tabelki szukam nauczyciela nie ma sensu, poniewaz kazdy szuka nauczyciela. Uśmiech

ja zwykle chetnie gram z poczatkujacymi wprowadzajac ich powoli na coraz glebsza wodę..

znajdziecie mnie na KGS.

#5:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Wt stycz 06, 2004 12:15 pm
    ----
Przyjme 1-2 osoby poczatkujace na uczniow. Warunki:
- sila ponizej 10k, preferowani kompletnie poczatkujacy
- mlody wiek (max 18 lat)
- motywacja do pracy nad gra.

Zainteresowanych prosze o maila z wyjasnieniem czemu mialbym ich uczyc.
Potencjalnych starszych uczniow przepraszam, ale mlodziez uczy sie latwiej i szybciej i ma na to wiecej czasu. Przy odpowiedniej motywacji moge jednak w drodze wyjatku zrezygnowac z tego wymogu.

Swoim uczniom oferuje solidne opanowanie podstaw poprzez:
- systematyczne lekcje
- komentarze do partii
- prywatne materialy


*** NIEAKTUALNE ***


Ostatnio zmienił(a) dede dnia Śr stycz 19, 2005 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz

#6:  Autor: IshikawaSkąd jesteś: Lubartów PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 10:26 am
    ----
Przyjmę uczniów o sile 15k i słabszej.
Zainteresowanych prosze o maila.

Swoim uczniom oferuje w drodze nauczania :
- komentowanie partii
- systematyczne lekcje

inne szczegóły omówimy podczas rozmowy Uśmiech
Zainteresowanych prosze o maila lub kontakt przez gg 4386565


Ostatnio zmienił(a) Ishikawa dnia Pn stycz 03, 2005 12:53 pm, w całości zmieniany 3 razy

#7:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 1:02 pm
    ----
Komętowanie to jak rozumiem wprowadzanie zamętu? Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

#8:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 8:21 pm
    ----
Marcin, nie śmiej się. Ishi chce dobrze. A Ty też pewnie kiedyś byłeś 14k i siałeś zamęt koment

#9:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 9:31 pm
    ----
Nie da się ukrycć. Później mi nawet wypominano te moje pierwsze "komętarze" Wesoły Niektórzy z ich powodu nadal klepią 15 kyu

#10:  Autor: IshikawaSkąd jesteś: Lubartów PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 11:31 pm
    ----
nie no ja myśle że aż tak źle nie będz

#11:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Wt czerw 15, 2004 5:17 pm
    ----
Przyjme dwoch uczniow (mozna zglaszac sie pojedynczo:P) o sile maksimum 20kyu PSG. Uczen jest zobowiazany wysylac przynajmniej jedna (swoja) gre w tygodniu do skomentowania (chyba, ze z jakiegos powodow nie jest w stanie. Nie dotyczy to rowniez okresu wakacji). Chetni proszeni sa o zglaszanie sie przez email, GG, lub na KGSie (gram jako kaisuj, Kai80 lub HengYu).

#12:  Autor: MorF3usSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Sb czerw 19, 2004 7:30 pm
    ----
Przyjmuje osoby ponizej 17 kyu.
Chętnych prosze o kontakt mailem lub gg.
Nie mam wymagań co do wieku uczniow bbyle by był chętny do nauki.
Same chceci to niewszystko. Wazna jest systematycznosc. Ze swojej strony mogę ją ofiarowac.
Nie mowie tez ze wszystko juz wiem ale graczom słabszym niz 17 kyu jestem w stanie przekazac wiedze ktora pomoze im rozwinąć sie moze nawet do mojej siły [było by miło] Drwiący .
Co moge ofiarowac....
- napewno partie na KGS i komentarze do nich;
- główne założenia i zasady go bez ktorzych ani rusz;
- jesli jestes z Warszawy lub okolic to nawet lekcje na zywo.
Chcesz wiedziec wiecej wal.....
Napewno odpowiem...

Pozdrawiam
MorF3us

#13:  Autor: tytuzSkąd jesteś: Świnoujście / Kraków PisanieNadesłano: Sb lip 24, 2004 9:27 pm
    ----
nie wiem czy powyzsze ogloszenia sa aktualne, wiec zamieszczam moje :

szukam silniejszego gracza, ktory poswieci mi troche czasu by poprawic moje GO (mam ranking 16k na KGS)

moge rowniez udzielic wskazowek poczatkujacym graczom.

#14:  Autor: K_sanSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pn wrz 13, 2004 2:19 pm
    ----
Szukam nauczyciela, gdybym mial okreslic swoja sile to byloby to gdzies w okolicach 49kyu ^^

#15:  Autor: SrolmopsSkąd jesteś: Siemiatycze PisanieNadesłano: Pn paźdź 24, 2004 2:15 am
    ----
Szukam "Kołcza", ktory moze mnie nauczyc czegos Bardzo szczęśliwy
o sobie powiem to ze czasami potrafie rozwiazac problemy 6kyu, a czasami nie rozwiaze 20kyu Bardzo szczęśliwy takie dolki sie lapie Bardzo szczęśliwy sila to bardziej mniejsza niz wieksza Bardzo szczęśliwy



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 1 z 4