szukam ucznia / nauczyciela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Nauka

#16:  Autor: SrolmopsSkąd jesteś: Siemiatycze PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 12:58 am
    ----
to nikt mi nie pomoze ? ;(

#17:  Autor: bergmanSkąd jesteś: Torun/Wawa PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 2:02 am
    ----
Srolmops wrote:
to nikt mi nie pomoze ? ;(


ja niestety mam juz cala druzyne do kosza... :)

zagadaj do kogos na KGSie ... szybciej znajdziesz nauczyciela jesli do kogos zagadasz niz jesli rzucisz w proznie "czy ktos..." :)

#18:  Autor: SrolmopsSkąd jesteś: Siemiatycze PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 1:49 pm
    ----
na KGSie ? ale ja bardziej szukam polaka niz chinczyka albo koreanczyka...

#19:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 2:21 pm
    ----
Wbrew pozorom na kgs gra dużo polaków (byłeś tam kiedyś zalogowany ?).
Nawet nie mając nauczyciela mozesz poprosić kogoś silniejszego o skomentowanie gry (zawsze się ktoś taki znajdzie) , na kgs'ie jest nawet pokój "KGS Teaching Ladder" powinieneś tam zajrzeć. Dodając do tego lekcje iag oraz samokształcenie (książki, problemy, partie prosów) powinno Ci to jakoś wystarczyć do robienia postępów w GO. Więc zamiast się tutaj żalić POMÓŻ SOBIE SAM.

#20:  Autor: bergmanSkąd jesteś: Torun/Wawa PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 3:17 pm
    ----
swoja droga co to za roznica czy bedzie Cie uczyl chinczyk czy polak...

ja ucze fina, niemca, amerykanina, kanadyjczyka, polaka i cala mase przypadkowych osob, ktore tylko o to poprosza...

#21:  Autor: SrolmopsSkąd jesteś: Siemiatycze PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 10:46 pm
    ----
gralem na kgs'ie. Jest roznica miedzy chinczykiem, a polakiem, moje slownictwo z angielskiego jest znacznie mniej urozmaicone od polskiego wiec z polakiem moge pogadac na rozne kwestie partii i nie tylko, zawsze moze mi cos wyjasnic. co do ksiazek to spoko sprawa ale w moim miescie raczej nie osiagalne chyba ze sa jakies eBooki Drwiący

#22:  Autor: bergmanSkąd jesteś: Torun/Wawa PisanieNadesłano: Pn list 01, 2004 11:08 pm
    ----
nie jest potrzebny az tak zaawansowany angielski do zrozumiena wsszystkiego... z reszta i tak japonskim bedziecie operowac :P

jak nie chinczyk to zagadaj do kogos w polish roomie o review jedorazowe czy nawet ze potrzebujesz nauczyciela ... ale nie licz ze rzuca sie na Ciebie z propozycjami... wiele osob juz kogos uczy i jesli sie do nich sam nie zglosisz raczej nie zaoferuja Ci pomocy same z siebie...

#23:  Autor: shadow87Skąd jesteś: Piaseczno PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 10:49 pm
    ----
Witam!! szukam nauczyciela jestem naprawde ochoczy do gry ale od 2 miesiecy mam 20 k Smutny co raczej nie [wiadczy o mnie najlepiej Drwiący zainteresowanych prpsze o kontakt na kgs na nick falcon87

#24:  Autor: YakimotoSkąd jesteś: Mikołów PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 12:31 am
    ----
Ja mam nauczyciela, który po mnie krzyczy..XD..zartuje..mam taki cel zeby go w koncu pokonac..ostatnio byłam bardzo blisko...przegrałam o 2 moku..XDDDDD....porażka...ale to mobilizuje..pozatym zapraszam na kluby Go..tam mozna sie dużo nauczyć..:D...a skad jestes Shadow87??...to wiele by pomogło..:]

#25:  Autor: shadow87Skąd jesteś: Piaseczno PisanieNadesłano: Pn grud 05, 2004 6:13 pm
    ----
Z Piaseczna obok Wawy Uśmiech jakies 4 km.

#26:  Autor: YakimotoSkąd jesteś: Mikołów PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 5:07 pm
    ----
Szczezrze..wiele mi to nie pomogło..niestety nie moge ci pomóc..ale wiem ze jesli jest jakis klub Go u ciebie to tam najlepiej pytać...:]...

#27:  Autor: achi PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 6:17 pm
    ----
zdaje sie, ze kgsowy Haritsuke szuka sobie uczniów ... zagadajcie do niego, moze was wezmie Puszczający oczko

#28:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Wt grud 07, 2004 10:33 pm
    ----
Witam!
Mam 8k PSG

1. Chętnie nauczam na KSG ludzi początkujących i już trochę potrafiących grać. (14-30k) Jesli ktos jest chętny łapcie mnie na KGS - sporo tam przesiaduję (nick Benerit) i wystarczy zagadać.

2. Jeśli ma ktoś partie do komentowania i chciałby wysłuchać mojego (wątpliwej jakości Bardzo szczęśliwy komentarza ) to proszę o info.

Kontakt do mnie, albo wiadomosc na IAG, KGS, lub gg 1677716

pozdrawiam i zapraszam

Benerit

#29:  Autor: Ender PisanieNadesłano: Wt grud 21, 2004 2:38 am
    ----
szukam kogos kto mnie nauczy podstaw i przestawi z "Szachowego" rozumowania Puszczający oczko (jestem szachista)
totalnie poczatkujacy
pzdr

#30:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn stycz 03, 2005 6:45 pm
    ----
Co do mojego listu wyzej. Zglosilo sie juz do mnie sporo ludzi, wiec na dzien dzisiejszy nie szukam juz uczniow.

pozdrawiam

Benerit



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 2 z 4