Teksty po angielsku
-> Nauka

#1: Teksty po angielsku Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr paźdź 29, 2003 10:37 pm
    ----
lonewolf wrote:
Czy umieszczanie tekstów napisanych po angielsku jest do przyjęcia? Jeżeli to sprawia komukolwiek kłopot - może lepszym rozwiązaniem byłoby tłumaczyć wszystko na polski?

Osobiście często napotykam na krótkie, ciekawe teksty po angielsku, niestety nie dysponuję wolnym czasem, by wszystko tłumaczyć. Jeśli ktoś taki czas ma, może tłumaczenie dopisać w odpowiedzi na post oryginalny Puszczający oczko

#2:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pt paźdź 31, 2003 6:39 pm
    ----
A mi teksty po angielsku sprawiaja problem:)
I chyba sprawiac bedo zawsze;)

#3: Teksty po angielsku Autor: MirkoTSkąd jesteś: Ruda Śląska PisanieNadesłano: Cz list 06, 2003 10:33 pm
    ----
Niedawno w Wyborczej przeczytałem coś takiego na temat nauki języków obcych: "Kluczem do sukcesu jest bowiem chęć opanowania języka, a nie przymus - rodziców czy kogokolwiek. Jeśli uświadamimy sobie, że naprawdę chcemy nauczuś się języka obcego, na pewno się uda."
Może motywacją będzie właśnie chęć zrozumienia tekstów o Go napisanych po angielsku? Oby.

#4:  Autor: ValdiSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 8:03 pm
    ----
Nie kazdy uczyl sie angielskiego, ja głownie korzystam ze stron z tekstami po niemiecku Wykrzyknik

#5:  Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Cz lut 12, 2004 2:07 pm
    ----
moglbym zajac sie tlumaczeniem tekstow z angielskiego, nawet dluzszych...
moze nawet jakiejs ksiazki dostepnej na necie, np "Vital points of go" - juz nie wydaja, wiec chyba moznaby ja umiescic, lub "shape up" - ksiazka dostepna na gobase. ale nie wiem czy takie tlumaczenie i umieszczanie jest dozwolone...



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1