Książka dla początkującego
-> Początkujący

#1: Książka dla początkującego Autor: shindouSkąd jesteś: z mangi ;p PisanieNadesłano: Cz list 13, 2003 10:11 pm
    ----
Wiem, że jest kilka książek dla początkujących: Świat Go, Gra Go MacFaydena, książki Bozulicha, Spacer z Go , Go: a complete introduction... Cho Chikuna itd.
Czy czymś się one różnią? któraś z nich jest najlepsza?

#2:  Autor: okupantSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz list 13, 2003 11:38 pm
    ----
Ja proponuje second book of go - moim zdaniem daje całkiem dobry pogląd na wszystkie podstawowe sprawy. Następnie tesuji i life & death, bo bez techniki ani rusz :).

#3:  Autor: FliegSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt list 14, 2003 12:31 am
    ----
Fajny temat. Też bym chciał wiedzieć. Tylko angielski znam właściwie dość kiepsko...

#4:  Autor: loopanSkąd jesteś: Wroclaw PisanieNadesłano: Pt list 14, 2003 1:01 am
    ----
"Lessons in the fundamentals of go " - najlepsza ksiazka dla poczatkujacych ! Polecam!

PS. Następnie tesuji i life & death, bo bez techniki ani rusz Wesoły

#5:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt list 14, 2003 1:44 pm
    ----
Ja polecam Gre w Go M. Macfadyena, ktora wkrotce sie ukaze (konczony jest wlasnie sklad i korekta). Ksiazka jest po polsku, napisana przez 6 dana, bardzo prostym jezykiem, z wieloma przykladami i moim zdaniem daje bardzo silne fundamenty.

Ostatnio zmienił(a) marcin dnia Pt list 14, 2003 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz

#6:  Autor: TomcioSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Pt list 14, 2003 9:26 pm
    ----
no bedzie trzeba kupic tę ksiazke bo podobiniesz jes fajna Bardzo szczęśliwy Uśmiech

#7:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt list 14, 2003 11:20 pm
    ----
Lessons in the fundamentals to akurat nie jest ksiazka dla poczatkujacych Puszczający oczko jest raczej skierowana od silniejszych nastych kyu do silnych jednocyfrowych



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1