Lekcje pro
-> Forum ogólne

#1: Lekcje pro Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 1:56 pm
    ----
Być może uda nam się zorganizować lekcje pro.

#2: Re: Lekcje pro Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 2:06 pm
    ----
dede wrote:
Być może uda nam się zorganizować lekcje pro.

Jak rozumiem w internecie? Ile taka lekcja by miala trwac?

#3:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 2:42 pm
    ----
Po pierwsze to chyba mnei nie stac, a po drugie to chyba mam za niski poziom na lekcje z pro. Powinni korzystac Ci lepszi. Mnie w zupelnosi wystarczy na razie jakis jednocyfrowy kyu.

#4:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 4:11 pm
    ----
Na razie wstrzymam sie od głosu dopóki nie dostane odpowiedzi na pytanie: czy lekcja miałaby być prywatna czy też publiczna (parę osób) ?

#5:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 9:19 pm
    ----
ja nie oddam swojego glosu bo to nie na moja kieszen, ale gdybym kase mial to bym mogl zaplacic sporo Uśmiech

#6:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 9:40 pm
    ----
No nie uwierze ze ktos nie molgby wyskrobac 10 złotych co miesiąc na lekcję, a taka przecież opcja jest w ankiecie :]

#7:  Autor: IshikawaSkąd jesteś: Lubartów PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 10:42 pm
    ----
Jeśli chodzi o mnie to raczej dużych funduszy nie mam ale 10 złotych napewno bym skołował na tak szczytny cel Bardzo szczęśliwy

#8:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Cz grud 04, 2003 10:56 pm
    ----
10zl na pewno bym skolowal na lekcje ale uwazam, ze to sa dziwne pieniadze za lekcje z pro i dlatego nie zaznaczalem, ale jak koniecznie trzeba to zaznacze kazda kwote jaka moglbym poswiecic. Pytanie brzmialo ile zaplacilbys za lekcje z pro. Ja mialbym opory przed zaplaceniem np. 10zl. bo po prostu bym sie wstydzil - za taka normalna lekcje. ale jezeli chodzi o pytanie ile bylbym w stanie zaplacic to moge odpowiedziec

#9:  Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Pt grud 05, 2003 1:21 am
    ----
Lekcje są grupowe. Wyglada to tak ze ktos gra a reszta ma prawo do zadawania okreslonej liczby pytań. Pro gra i odpowiada.

Slawek

#10:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pt grud 05, 2003 12:21 pm
    ----
Lekcje oczywiscie w sieci. Ludzie musieliby byc na podobnym poziomie. Ale to organizacyjny szczegol

#11:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb grud 06, 2003 2:29 pm
    ----
jezeli mialo to tak wygladac bez problemu dalbym 20zl a moze i 50zl.Tak wiec nie moge sie zdecydowac gdbyby bylo w ankiecie 40zl bym zaznaczyl :>

Btw: z taich lekcji bym moze skorzytsal dopiero jak osiagne shodana ;p bo wczesniej starcza mi ksiazki i turnieje :>



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1