Mozliwosc grania turniejow na KURNIKU !!!
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#1: Mozliwosc grania turniejow na KURNIKU !!! Autor: XellosikSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Pt grud 05, 2003 7:58 pm
    ----
Wejdzcie na KURNIK i zobaczcie powstal nowy pokoj TURNIEJOWY gdzie beda grane turnieje !!!!!!!!!! Wejdzcie tam ocencie i wpiszcie sie tutaj !!!!!!!!!!!1

#2:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Śr grud 24, 2003 3:16 pm
    ----
Sam pomysł jest okey... Teraz zbierają się tam bardzo dobrzy wg gracze, którzy ( tylko pan kamyszyn i pan kijana się nie ukrywają:) są bardzo anonimowi, i nie chcą sie przyznac kim są:]

Turnieje systemowo OK, ale brakuje turnieji na duzej planszy.

#3:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Śr grud 24, 2003 7:07 pm
    ----
Turnieje mi sie bardzo podobaja. Silni gracze biora w nich udzial (tylko nie chca sie przyznac do tego jaka maja sile [nie mowiac juz o prawdziwym nicku]). Dwie rzeczy sa denerwujace:
1. gracze calkowicie poczatkujacy ktorzy od razu wchodza do pokoju turniejowego nie znajac nawet zasad
2. za krotkie byo yomi ktore wynosi 1 minute na 25 ruchow

No jest jeszcze jedna rzecz: jestem za slaby zeby sie tam liczyc Smutny

#4:  Autor: XellosikSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Cz grud 25, 2003 9:34 pm
    ----
Parn wiem ja tez sie nie licze Puszczający oczko

#5:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Śr grud 31, 2003 3:10 pm
    ----
Co wy gadacie.
Skoro nawet Ci nie znający zasad nie mają jakiś oporow przed wchodzeniem, to nie widzę powodu, dla których Wy nie mielibyscie się liczyć.
Turnieje juz takie sa, że uczestniczą w nich gracze silniejsi, i slabsi

#6:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Śr grud 31, 2003 4:29 pm
    ----
Sayaka spokojnie Uśmiech Chyba jestem jedynym ktory bral udzial we wszystkich turniejach dotychczas rozegranych (chodzi tylko o to ze w walce o lepsze miejsca praktycznie sie nie licze Uśmiech ) Ciesze sie ze udzial bierze tylu dobrych graczy.

#7:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pt stycz 02, 2004 12:06 am
    ----
Alez ja jestem bardzo spokojna;]
E tam sie nie liczysz.
Na 13 wszystko sie zdarzyc moze:)

#8:  Autor: kawaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn stycz 04, 2004 10:33 pm
    ----
Po co grac na kurniku? Czy KGS nie jest doskonalszy technicznie

kawa

#9:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Pn stycz 05, 2004 12:09 am
    ----
jest Uśmiech ale (przynajmniej u mnie) jest tez bardziej zalagowany no i nie ma tam takich turniejow Uśmiech

#10:  Autor: wojtek85Skąd jesteś: Szczecin PisanieNadesłano: Pn stycz 12, 2004 3:42 pm
    ----
Jednego tylko nie rozumiem na tych turniejach.

W jaki sposob raz moge byc 2 a raz 23??? Puszczający oczko

Jasne ze czasem jest wiecej dobrych graczy albo rozna ogolna liczba graczy ale zeby az takie roznice?

ogolnie to pomysl mi sie bardzo podoba.

Blagam!!! Niech wstawia jeszcze turniej na 19x19 i dam wszystkim spokoj Puszczający oczko

#11:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pn stycz 12, 2004 11:23 pm
    ----
zgadzam sie ze turniej na 19 bylby spoko ale trwalby z 5 godzin minimum Smutny

#12:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Wt stycz 13, 2004 12:44 am
    ----
i prawidlowo, blitz turnieje to zadne turnieje :>
Oczywiscie turnieje na 19-kach nie moglyby sie odbywac tak czesto jak 13-kowe... ale np. raz na tydzien

#13:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Wt stycz 13, 2004 1:06 am
    ----
Niemozliwoscia jest znalezienie tyle czasu jednego dnia, wiec jezeli by mial byc taki turniej to przez caly tydzien. Tzn. kazdego dnia jedna runda. (nie wiem jakby bylo z mozliwoscia praktycznego wykonania czegos takiego). Z tym ze chcialem zauwazyc, ze na 19 musialby to byc turniej handicapowy, a na jakiej podstawie Radziol (ups pomylka byla) poprzydzielalbys handicapy?

Ostatnio zmienił(a) Parn dnia Wt stycz 13, 2004 11:37 am, w całości zmieniany 1 raz

#14:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Wt stycz 13, 2004 3:20 am
    ----
dlaczego turniej musi byc handicapowy?

rowna gra jest duzo piekniejsza

#15:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Wt stycz 13, 2004 4:36 am
    ----
Parn wrote:
Niemozliwoscia jest znalezienie tyle czasu jednego dnia, wiec jezeli by mial byc taki turniej to przez caly tydzien.

Co to znaczy niemozliwoscia? Jakos w realu turnieje zajmuja caly dzien (a nawet kilka dni) i jakos ludzie znajduja czas... i dobrze sie bawia, mi wlasnie brakuje takiego typu turnieju w necie...



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2