Jak sie przeglada partie??
-> Początkujący

#1: Jak sie przeglada partie?? Autor: rookieSkąd jesteś: Tarnów PisanieNadesłano: Sb grud 06, 2003 3:48 pm
    ----
Witam!!

Jestem zupelnie nowy wiec chcialbym przeprosic za moje pytanie jesli jest zbyt proste/banalne. Ale jak sie przegloda partie umieszczone na akademii. Czy trzeba jakiegos programu? Mi wyskakuje tryb tekstowy. Z gory przepraszam jezeli jest t ojuz gdzies opisane. Mialem malo czasu i nie moglem znalezc. Z gory dzieki.

#2:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Śr grud 10, 2003 3:25 pm
    ----
ja osobiscie uzywam CGobana (zluzy rowniez do grania na serwerze kiseido). Wersja do sciagniecia: kgs.kiseido.com/en_US/download.html

Albo tez uzywam gGo - do sciagniecia tutaj:www.pandanet.co.jp/jav...intro.html

Albo tez zajrzyj do dzialu download na akademii akademia.go.art.pl/ind...=Downloads

#3:  Autor: loopanSkąd jesteś: Wroclaw PisanieNadesłano: Śr grud 10, 2003 8:39 pm
    ----
Nie otwieraj tego pliku tylko go skopiuj na dysk ( plik zostanie automatycznie zapisany jako sgf).
Programow do przegladania plikow sgf jest cale multum.
Ja osobiscie polecam jago -jest de best Uśmiech
Gdzies go mozna sciagnac ale niepamietam gdzie.Moge rzucic na skrzynke jakby co.

#4:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz grud 11, 2003 2:10 am
    ----
Natomiast do takich, gdzie jest duzo wariantow wspanialy jest Kombilo. Zwłaszcza jak kiedyś będziesz chciał postudiować encyklopedię Kogo.

#5:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz grud 11, 2003 5:47 pm
    ----
i przede wszystkim NIE PRZEPRASZAJ! po to jest wlasnie to forum, zebys mogl pytac o co tylko zechcesz. Uśmiech

#6:  Autor: rookieSkąd jesteś: Tarnów PisanieNadesłano: Pn grud 14, 2003 9:43 pm
    ----
Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Uśmiech

Pozdrawiam



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1