HnG po polsku
-> Manga & Anime

#1:  Autor: XellosikSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Pn grud 07, 2003 12:55 am
    ----
Wiem wiem bo wlasnie dogaduje sie z Merle i Jaro. Bede z Merle HNG na polski tlumaczyl dla jarotrans wlasnie !!!!!! Jeszcze jedna sprawa wchodzcie na www.jpf.com.pl i glusujcie w ANKIECIE zeny HNG bylo wydawane w POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!

#2: Jarotrans... bez HNG :-((( Autor: mario_orcusSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Pt stycz 09, 2004 3:16 pm
    ----
Niestety na Jarotrans juz nie ma HnG.

Jesli ktoś ma (po polsku lub angielsku) odcinki tej Mangi i bylby skłonny się podzielic, to bardzo proszę

#3:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Sb stycz 10, 2004 1:52 am
    ----
Wszystkie tomy Hikaru no Go są dostępne na direct Conect ( DC++)- wystarczy tylko poszukac na hubach z anime, czy mangą.
Anime jest dostępne rowniez na kaziee, więc nie powinno byc trudnosci z wyszukaniem HnG

#4:  Autor: KrukSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Śr marca 03, 2004 2:10 pm
    ----
na stronce www.hikarunogo.prv.pl są tomy 1 i 3 a jak ktoś bardzo chce to zawsze można 1 tomik w Comics Universum zamówić (drogo co prawda -jak dla mnie, ale coo tam... Uśmiech )

#5:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2004 7:30 pm
    ----
I rowniez na tym forum, w ktoryms temacie jest przydatny link, przez ktory mozna sciagnac hng mange do rozdzialu 156, jesli mnie pamiec nie myli

#6:  Autor: Gibson PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 4:12 pm
    ----
Prosze oto wszystkie odcinki hikaru ftp.hikago.flirble.org/pub/Hikaru pozatym znajdziecie tu chyba wsztstkie osty tapety artboki odcinki po polsku (szkoda że tylko 2) odcinki po hiszpańsku Uśmiech po niemiecku Uśmiech i po francusku Uśmiech no i po angielsku oczywiście ponatto są tam równierz 2 spe

#7:  Autor: KrukSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Wt kwiet 27, 2004 9:48 pm
    ----
www.anime.pac.pl/?act=.../download/

#8:  Autor: Michalbardock PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 8:17 pm
    ----
Warto pobrać jedynie 3 pierwsze tomy HnG ze strony www.hikarunogo.prv.pl, bo tłumaczenie przez marle, którą osobiście poznałem bardzo odbiega od orginału, Manga nie tylko traci na klimacie,ale znika też cały sens wypowiedzi. Dziewczyna zajmuje się czymś, na czym w ogóle się nie zna.
Polskie tłumaczenie Hikaru no Go zatrzymało się na 7 tomach, marle chyba straciła siły do dalszej pracy.

Quote::
a jak ktoś bardzo chce to zawsze można 1 tomik w Comics Universum zamówić (drogo co prawda -jak dla mnie, ale coo tam

A żebyś wiedział że drogo, dostajesz mangę po japośku + karteczkę z polskim tłumaczeniem przez fanów.
W Japonii manga Hikaru no Go kosztuje 13 zł (w polsce średnia cena mang wydawanych przez jpf to 16 zł), używane mangi w Japonii kupić za 3 zł (wyglądają jak nowe).
Więc nie nabierajcie się i nie kupujcie od tych oszustów z comics universum.



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1