Ulubiony pasek Almost Sente
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#1: Ulubiony pasek Almost Sente Autor: Qz PisanieNadesłano: Wt grud 09, 2003 1:38 pm
    ----
Witam wszystkich,

Właśnie zaistniałem na forum Akademii.
Niedawno liczba pasków komiksu Almost Sente dobiła do 50. Ciekaw jestem który z nich jest według Was najśmieszniejszy/najciekawszy.

Pozdrawiam i zapraszam na www.kb.cad.pl

#2:  Autor: okupantSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt grud 09, 2003 4:08 pm
    ----
Dla mnie absolutnie the best jest pasek z saiem.

Jak pierwszy raz go zobaczyłem to spadłem z krzesła i przez pół godziny tarzałem się ze śmiechu... Wesoły Drwiący Wesoły

#3:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Wt grud 09, 2003 7:20 pm
    ----
ja mialem taka sama reakcje kiedy czytalem pasek z matrixem Puszczający oczko "Dodge this" Bardzo szczęśliwy Goban-frying tesuji jest tez fajne. Ogolnie almost sente jest swietne i mam nadzieje ze bedzie coraz wiecej pasków.

#4:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Wt grud 09, 2003 10:01 pm
    ----
A mnie sie bardzo spodobalo avalanche joseki Drwiący

#5:  Autor: ScateeSkąd jesteś: Łuków PisanieNadesłano: Śr grud 10, 2003 11:12 pm
    ----
Jak dla mnie sanrensei Puszczający oczko
//my first post Fajny

#6:  Autor: KarczmarzSkąd jesteś: Gliwice PisanieNadesłano: Cz grud 11, 2003 9:07 pm
    ----
Bardzo sie uśmiałem Bardzo szczęśliwy Keima i eye-stealing tesuji i wiele innych - Keep on the good work Fajny

#7:  Autor: ValdiSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz grud 11, 2003 11:45 pm
    ----
Wszyskie sa super. Swietne jest to z choinka Bardzo szczęśliwy

#8:  Autor: andySkąd jesteś: Mikołów PisanieNadesłano: Pn stycz 12, 2004 9:12 pm
    ----
almost sente rulez!! swietny komix, najbardziej podobal mi sie pasek z matrixem i "multi-purpouse hand" :D:D

#9:  Autor: Qz PisanieNadesłano: Śr stycz 21, 2004 2:04 pm
    ----
przy okazji ... od dzisiaj działa nowy adres : www.almostsente.art.pl

#10:  Autor: geeSkąd jesteś: Z SIECI PisanieNadesłano: Cz stycz 22, 2004 1:10 pm
    ----
#55 jest niezly.

poza tym - slowa uznania dla autora za calosc

pzdr

#11:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 4:30 pm
    ----
A mi się bardzo bardzo podoba ten po polsku:) Z wielką joppa:)
Poza tym...
Goban-frying tesuji;D
O mamusce 3pro, to jest genialne:)
Podobnie jak z "pojsciem w tenuki";-)
No i mirror go:)

#12:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn lut 09, 2004 5:33 pm
    ----
"Does this throwing tesuji really exist?" :}

#13:  Autor: Qz PisanieNadesłano: Pn lut 09, 2004 6:18 pm
    ----
Nie tylko Throwing Tesuji, ale i Throwing Go. Jakiś czas temu rozegraliśmy taką partię w klubie, na 9x9. Staliśmy trochę bliżej planszy niż w komiksie, ale i tak było zabawnie. Był oczywiście sędzia który decydował na którym przecięciu należy ustawić kamień w przypadku wątpliwości. Mojemu przeciwnikowi udało się nawet przy sprzyjającym wietrze zbić (tradycyjnie, metodą "atari,zabrali")kamień z pierwszej linii. Partia zakończyła się "remisem przed czasem" . Rozsierdzony

#14:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt lut 10, 2004 1:54 pm
    ----
Tak.. na mp to się grało.. w rzucanego czyli Rzucane Go :} Ale to na planszu magnetycznej..

#15:  Autor: Jaczak PisanieNadesłano: Wt lut 10, 2004 3:46 pm
    ----
właśnie przeczytałem Keima - A Knight's Move...

cały pokój zahahałem...



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2