Gdzie znaleść sklep...
-> Początkujący

#1: Gdzie znaleść sklep... Autor: ValdiSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt grud 12, 2003 11:03 pm
    ----
Czy ktoś z was wie gdzie w Polsce można znaleść sklep w którym da się kupić akcesoria do gry Go (i nie mam na myśli sklepu internetowego) Pytanie
Jestem bardzo tego ciekaw, bo jeszcze się z żadnym tego typu nie spotkałem Płaczący lub bardzo smutny

#2: Re: Gdzie znaleść sklep... Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pt grud 12, 2003 11:24 pm
    ----
Valdi wrote:
Czy ktoś z was wie gdzie w Polsce można znaleść sklep w którym da się kupić akcesoria do gry Go (i nie mam na myśli sklepu internetowego) Pytanie
Jestem bardzo tego ciekaw, bo jeszcze się z żadnym tego typu nie spotkałem Płaczący lub bardzo smutny

Ja rowniez, w zasadzie, nie spotkalem. Kiedys, przynajmniej rok temu, widzialem zestaw Go (tekturowy goban, piony, instrukcja z CD) w sklepie z grami w W-wie na Senatorskiej. Czy nadal maja ten towar - nie wiem. Ostatnio widzialem ksiazke Pieli w Darumie (sklep z towarami japonskimi w Sezamie na Marszalkowskiej w W-wie) - i to wszystko co tam na temat Go tam widzialem.

#3:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 1:05 pm
    ----
Kiedys mi sie snilo, ze bylem na Slowacji i tam byly gobany za 20zl (po przeliczeniu), ale jak otwoerzylem pudelko to sie okazalo, ze sa z papieru i nie kupilem. Sklepu nie wiedzialem. Jak w Warszawie nie ma to pewnie w ogole w Polsce nie ma.

#4:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 1:41 pm
    ----
A właściwie to ciekawe. Skoro sklepy sprzedają czasem takie pierdoły jak halma, czemu nie udało się jeszcze wprowadzić do normalnej sprzedaży Go.

#5:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 3:24 pm
    ----
widzialem juz w kilku sklepach zestawy atari GO ale to byly tylko pojedyncze egzemplarze.

#6:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pn grud 14, 2003 10:53 pm
    ----
zefciu wrote:
A właściwie to ciekawe. Skoro sklepy sprzedają czasem takie pierdoły jak halma, czemu nie udało się jeszcze wprowadzić do normalnej sprzedaży Go.

Kiedys spytalem w pewnym sklepie czy moga sprowadzic Go. Uzyskalem odp, ze nie mozna tego nigdzie dostac, oraz, ze to sie u nas nie sprzedaje. Jednoczesnie w tym sklepie sa takie pierdoly jak manga oraz czasopisma w oryginale, albo zestawy do kaligrafii - widocznie ludzi znajacych japonska kaligrafie jest w RP wiecej niz goistow.

#7:  Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Pn lip 25, 2004 9:27 pm
    ----
Centrum Gier Rebel w Gdańsku.

Zestawy Atari Go w nieokreślonej i nieznanej liczbie lokalizacji w Polsce (najwięcej w Południowej).

Sławek



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1